Tu znajduje się nowy sklep naczynia.olkusz.pl. Jesteś w dobrym miejscu!

Emalia Forte – garnki emaliowane dla nowych pokoleń

Garnki emaliowane Emalia Forte to nowa propozycja garnków w nowoczesnej odsłonie. Dedykowane młodym ludziom, reprezentują zupełnie inną jakość garnków emaliowanych niż te, które znamy z marnej jakości, kupowanych w supermarketach. Czym się wyróżniają na tle innych garnków emaliowanych?

Emalia Forte to garnki emaliowane wykonane z świetnej jakości blachy, pokryte prozdrowotną warstwą emalii. Co szczególnie przyciąga uwagę w produktach Emalia Forte to ich wyjątkowy design, a dokładniej kolory emalii. Naczynia emaliowane Emalia Forte to produkty o trzech różnych, żywych kolorach – niebieskim, czerwonym, zielonym. Ich unikatową cechą jest biały rant, którego nie znajdziecie w żadnych innych produktach emaliowanych. Całość tworzy innowacyjny wygląd, zupełnie inny niż znany z tradycyjnych garnków emaliowanych, które obfitowały w przeróżne kwiatowe wzory na jasnym tle, czy kolorowe grochy.

Dla kogo garnek Emalia Forte?

Producent Emalia Forte dedykuje swoją linię produktów emaliowanych dla ludzi młodych, którzy szczególnie cenią sobie wysoką jakość produktów, ale także zwracają uwagę na atrakcyjny wygląd. Garnki emaliowane Emalia Forte łączą te dwie cechy dając produkt, który nie dość, że jest funkcjonalny i z pewnością znajdzie zastosowanie w każdej nowoczesnej kuchni, to dodatkowo świetnie wygląda i przykuwa wzrok. Co istotne, Emalia Forte w swojej ofercie posiada nie tylko garnki emaliowane, ale także rondle z długim trzonkiem czy dwoma uchwytami i małe kubeczki emaliowane, które sprawdzą się w podróży czy do podgrzewania niewielkich ilości potraw dla dzieci. Garnki Emalia Forte będą więc doskonałe dla młodych rodzin z dziećmi, gdzie podgrzewanie słoiczków czy kilku łyżek zupy jest codziennością. Warto zwrócić też uwagę na to, że garnki emaliowane pokryte wysokiej klasy emalią są antyalergiczne, więc będą idealne do gotowania dla małych dzieci. Można z nich także bezpośrednio serwować dzieciom obiady, a małe kubeczki wykorzystać do podawania wody czy herbaty. Producent stawia na praktyczność i prostotę użytkowania. Naczynia Emalia Forte przeznaczone są na każdy typ kuchenek – standardowo to garnki na kuchenkę gazową, elektryczną, ale także na nowoczesne płyty indukcyjne. Co więcej, mogą być używane do piekarnika, a także myte w zmywarce, bez żadnych ubytków w jakości. Są odporne na wysokie temperatury i wszelkie detergenty. Choć wiadomo, należy o nie dbać i do ich użytkowania wykorzystywać akcesoria kuchenne drewniane bądź z tworzywa sztucznego.

Garnki marki Emalia Forte

Produkty Emalia Forte w dobrej cenie

Warto zauważyć, że produkty Emalia Forte możecie nabyć w naprawdę okazyjnej ofercie cenowej. Stosunek ceny do jakości jest w tym przypadku bardzo korzystny. Za kilkadziesiąt złotych możecie zaopatrzyć się w porządnej jakości sprzęt kuchenny, który odpowiednio pielęgnowany z pewnością na długo posłuży. Garnki Emalia Forte są tak tanie, że po ich zużyciu bez wielkiej szkody dla portfela wymienicie je na nowe.