Tu znajduje się nowy sklep naczynia.olkusz.pl. Jesteś w dobrym miejscu!

Garnki Gerlach Brava czy Viva? Który zestaw garnków Gerlach wybrać?

Zestaw Gerlach Brava 8 elementów

Komplet ten składa się z czterech garnków o różnych wielkościach wraz z dopasowaną pokrywką. Garnki o pojemnościach 1,5l, 2,0l, 2,5l, 5,0l są wystarczające do spełnienia potrzeb przeciętnej wielkości rodziny. Najmniejszy z nich posłuży do gotowania sosów, niewielkich ilości makaronów czy ryżu, a garnek 5,0l sprawdzi się świetnie do przygotowywania większej ilości zupy. Garnki Brava wykonane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10, a pokrywki są z wysokogatunkowego szkła hartowanego. Dobre materiały, z których zostały wykonane garnki i pokrywki sprawiają, że są one odporne na wszelkie uszkodzenia, także mechaniczne, korozję. Są także odporne na rdzewienie, z powodzeniem można je myć w zmywarce. Gotowanie ułatwia skala litrażowa umieszczona wewnątrz garnka, co jest niezwykle rzadkim dodatkiem, a bywa pomocne w odmierzaniu odpowiednich ilości wody. Garnki Gerlach Brava szybko się nagrzewają bez względu na to, na jakiej kuchence je używamy. A to za sprawą grubego, trójwarstwowego dna z dyskiem aluminiowym, które idealnie rozprowadza ciepło. Grube dno posiada także funkcję akumulowania ciepła, co znacząco skraca czas gotowania. Czas gotowania skraca także idealnie dopasowana pokrywka, która ściśle zamyka dopływ powietrza. Pokrywki wyposażone są w odpowietrzniki, przez które ucieka nadmiar gorącej pary. Dodatkowo, garnki Gerlach Brava są z zewnątrz satynowe, dzięki czemu nie widać na nich odcisków palców i nie trzeba ich polerować.

Zestaw Gerlach Viva 8 elementów

Podobnie jak poprzednik, komplet garnków Viva składa się z czterech garnków. W naszym sklepie internetowym znajdziecie zestaw garnków Gerlach o większych pojemnościach niż w komplecie Brava. Viva to komplet 4 garnków o pojemnościach1,5l, 2,0l, 2,5l, 5,0l. I w tym przypadku producent nie zawiódł i postawił na wysokiej jakości materiały, z których garnki zostały wykonane. Stal nierdzewna 18/10 jest wysokogatunkowa, nie wymagająca szczególnej pielęgnacji. Garnki łatwo się myje, można je także wkładać do zmywarki. Zestaw Gerlach Viva to komplet garnków także do nowoczesnych kuchni. Są kompatybilne z każdym rodzajem kuchenki, to także świetne garnki na płytę indukcyjną. Garnki Gerlach mogą być z powodzeniem używane do zapiekania potraw w piekarniku. Najodpowiedniejszą temperaturą do tego będzie maksymalnie 180 stopni Celsjusza. Grube, trójwarstwowe dno z aluminiowym dyskiem zapewnia krótkotrwałe i energooszczędne gotowanie. Dobra dystrybucja temperatury wewnątrz garnka sprawia, że potrawa równomiernie się gotuje, co jednocześnie znacząco zmniejsza ryzyko przypalenia dań. Podobnie jak garnki z kompletu Brava, te są także wyposażone w skalę litrażową wewnątrz naczynia. Garnki Gerlach Viva są to naczynia bardziej eleganckie i ekskluzywne, polerowane na wysoki połysk jak lustro.

Garnki Gerlach opinie – dobre garnki w dobrej cenie

Marka Gerlach to pionier na polskim rynku wśród kompletów garnków stalowych. To połączenie jakości, funkcjonalności i prostego, klasycznego wyglądu. Co więcej, garnki Gerlach kupicie w bardzo dobrej cenie! Stosunek ceny do jakości oceniam na naprawdę wysokim poziomie. W naszym sklepie internetowym znajdziecie zestaw garnków Gerlach Viva, który szczerze polecam i zachęcam do zakupu. Warto zwrócić uwagę na to, że oferowany przez nas zestaw Gerlach Viva posiada garnki o pojemnościach nieco większych niż te, które znajdziecie w komplecie Brava.