Tu znajduje się nowy sklep naczynia.olkusz.pl. Jesteś w dobrym miejscu!

Garnki Gerlach do twojej kuchni

Garnki ze stali nierdzewnej to inwestycja na lata. Są wytrzymałe, nie straszna im wysoka temperatura i uszkodzenia mechaniczne. Wysoka jakość stali nierdzewnej 18/10 jest gwarantem odporności na korozję i zarysowania. Nasz sklep oprócz priorytetowej promocji gotowania w garnkach emaliowanych, jest oficjalnym dystrybutorem marki Gerlach.

Gerlach pionierem wśród producentów garnków stalowych

Garnki Gerlach charakteryzuje solidne wykonanie. Każdy komplet garnków Gerlach jest wykonany ze stali nierdzewnej 18/10. Duże stężenie niklu i chromu zwiększa wytrzymałość garnków na uszkodzenia mechaniczne. Garnkom Gerlach nie straszne zarysowania i obtłuczenia, dlatego garnki Gerlach świetnie sprawdzą się szczególnie dla osób, które nie potrafią ze starannością obchodzić się z akcesoriami kuchennymi. Co więcej, Gerlach garnki ze stali nierdzewnej są bardzo proste do utrzymania w czystości. Z powodzeniem można je myć w zmywarce, są wysoce odporne na wszelkie detergenty.

Nowoczesne komplety garnków Gerlach 

Producent idąc z duchem czasu nie zapomniał o właścicielach płyt indukcyjnych. Wszystkie garnki Gerlach są kompatybilne z każdym rodzajem kuchenki. Gerlach to najbardziej uniwersalne garnki do twojej kuchni, które sprawdzą się do wszystkiego. Każdy zestaw garnków charakteryzuje się różnymi możliwościami. Producent oferuje tradycyjne garnki z dwoma uchwytami, rondle z długą, wygodną rączką, a nawet różnego rodzaju garnek do gotowania na parze. By wybrać komplet garnków idealny dla siebie zapoznaj się z dokładną kartą produktu. Znajdziesz w niej między innymi dokładny skład każdego zestawu, w tym ilość garnków, ich średnicę, pojemność i informacje o dodatkowych funkcjach, jak na przykład skala litrażowa czy wkładka do gotowania na parze.

Garnki Gerlach Brava i Viva

Zestaw Gerlach Brava i zestaw Gerlach Viva to najczęściej wybierane komplety w kategorii zestaw garnków ze stali nierdzewnej, szczególnie ze względu na cenę. Są stosunkowo tańsze od pozostałych zestawów garnków Gerlach. Jednak nie ujmuje to ich jakości. Są wytrzymałe, posiadają grube, trójwarstwowe dno, które świetnie rozprowadza ciepło. Każdy garnek wyposażony jest w wyprofilowane uchwyty, które przy odpowiednim użytkowaniu się nie nagrzewają zapewniając komfort użytkowania. Każdy Gerlach garnek posiada w komplecie pokrywkę z odpowietrznikiem. To małe komplety garnków o najbardziej tradycyjnych wymiarach, dostosowane do gotowania dla 2-5 osobowej rodziny. Przystępna cena i wysoka jakość Gerlach Viva i Gerlach Brava sprawia, że zyskały dużą popularność i grono zwolenników.

Pojedyncze garnki Gerlach Simple

Jeśli chcecie zaopatrzyć się w garnek Gerlach, ale nie macie potrzeby inwestować w cały komplet garnków, oferujemy także pojedynczy garnek Gerlach Simple, do wyboru o różnych pojemnościach. W naszej ofercie znajdziecie zarówno małe garnki Gerlach Simple – niski o pojemności 2 l i nieco większych rozmiarów garnek 2,5 l. Do zup i gulaszów sprawdzą się duże garnki. W linii Simple dostępne są jeszcze garnek stalowy 4,5 l, a także wysoki garnek 7 l. Każdy garnek Simple Gerlach wyposażony jest w skalę litrażową i pokrywkę ze szkła hartowanego z odpowietrznikiem. Garnki Simple Gerlach podobnie jak inne komplety garnków Gerlach wykonane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10. Dodatkowo, o czym warto wspomnieć, posiadają atest PZH, są więc bezpieczne i higieniczne.