Tu znajduje się nowy sklep naczynia.olkusz.pl. Jesteś w dobrym miejscu!

Jesienne garnki emaliowane Emalia Forte

 

„Nadchodzą znów wieczory sałatki nie jedzonej,
Tęsknoty dojmującej i łzy przełkniętej wpół. „

No tak źle to może nie będzie… Jesień to dla mnie właśnie kuchenne eldorado. Jednocześnie nachodzi mnie tęsknota do zmiany wystroju wnętrza. Nie! Nie duchowego, lecz kuchennego. Nie umiem się powstrzymać od zbierania kasztanów i czekam znów na bukiety jesiennych liści. A co z „sałatką nie jedzoną”? A zamiast sałatki jesienią proponuję zapiekankę warzywną w musztardowej foremce emaliowanej EMALIA FORTE. Zapiekankę oczywiście w kolorach jesieni.

Jesienna kuchnia

Bogactwo jesiennych owoców i warzyw zachęca do inspiracji kuchennych w nowych barwach. A jak najtaniej zmienić kolory i dodatki? Proponuję: zacznij od garnków. Komplet garnków emaliowanych, dopasowanych do potrzeb Twojej rodziny, to wydatek niezbyt wielki ale WIELKA ZMIANA wnętrza! Wystarczy wybrać z dużej oferty, te naczynia emaliowane, których potrzebujesz do przygotowania różnych dań, np. dwa garnki różnej wielkości, dwa rondle emaliowane, miseczkę, kubek, formę do pieczenia. 

Zastanów się jakie dania przyrządzasz najchętniej i dobierz swój komplet Emalii Forte

Nowa kolekcja w kolorze musztardowym inspiruje mnie do nowych pomysłów na apetyczne dania. To kolor dojrzałych gruszek, zupy z dyni, a może maślaków zapiekanych pod sosem beszamelowym… Heh ślinka cieknie… Na stole bukiet jarzębiny, najlepiej ułożony w dizajnerskim kubeczku emaliowanym, i jesienna kuchnia gotowa.

Garnki emaliowane do wyboru do koloru…jesieni.

Możemy zakupić super zestaw naczyń EMALIA FORTE, w którym przygotujemy i podamy dania, które rozwieją „melancholii mglisty woal” i zaspokoją marzenia jesiennych estetów. Cała kolekcja jest oparta na zestawieniu pięknego, apetycznego musztardowego koloru na zewnątrz i lśniącej bieli wewnątrz ganków. Garnki o pojemności 1,65 L, 2,5 L, 3,0 L, 4,0 L, 5,5 L, 7,7 L z pasującymi pokrywkami pozwalają stworzyć swój zestaw. Do nich można dobrać rondle także mamy do wyboru. Od maleńkiego o pojemności 0,6 l poprzez 1,0 L, 1,5 L, aż po 3 litrowy. Ja w kuchni uwielbiam rondle z trzonkiem, długą rączką (EMALIA FORTE proponuje pojemności 1,0 L i większy 2,2 L) – do sosu, do podduszenia półproduktów, do podgrzania zupy. Wygodny, bo łatwo go przesuwam, podnoszę, podaję w nim na stół dodatki – no takie małe dziwactwo rondelkowe. 

Rondel emaliowany 1,5 l - 25,90 zł

Ale to nie koniec! Kubki emaliowane i garnki z jednym uchem zagościły w mojej kuchni we wszystkich rozmiarach. Idealne do przechowania resztki zupy na powrót ze spaceru, na podgrzanie kakao wieczorem. Mieszczą się świetnie w lodówce.

Kubkiem emaliowanym w jesienny splin.

Emalia jest tak gładka i mocna – a producent daje czteroletnią gwarancję na nią – że nawet moje ucieranie łyżeczką kogla mogla jej nie rysuje. Jesienny kogiel mogiel zaprawiony kroplą rumu w małym kubku EMALIA FORTE to mój hit na wieczory „tęsknoty dojmującej” jesienią. 

1. Kubek emaliowany 0,5 l - 17,90 zł
2. Miska emaliowana 0,75 l - 29,90 zł

A jaki Wy macie sposób na jesienny splin?