Tu znajduje się nowy sklep naczynia.olkusz.pl. Jesteś w dobrym miejscu!

Najciekawszy kolor czajnika do kuchni

Postanowiłam się podzielić z wami moim niedawnym odkryciem! Kiedy szukałam odpowiedniego czajnika do kuchni, przetrząsając różne sklepy stacjonarne i internetowe, zauważyłam pewien trend, w którym się po prostu zakochałam. Czy kojarzycie jaki kolor czajnika przewija się ostatnio w większości sklepów? Podpowiem wam, że jest to coś troszkę zielonego, troszkę niebieskiego… Otóż, miętowy!

Miętowy czajnik – trend kuchenny 2020

Miętowe czajniki totalnie opanowały wszystkie sklepy agd! Do jakiego sklepu byśmy nie zajrzeli z tego rodzaju artykułami, znajdziemy przynajmniej jeden czajnik w tym kolorze! Skąd ta nagłą moda na czajnik miętowy? Mam podejrzenia, że moda ubraniowa w ten sposób przebrnęła do kuchni. W największych domach mody to właśnie ten delikatny, miętowy kolor przebija się najczęściej. Czyżbyśmy meblowali kuchnie pod kolor swoich ubrań? Na to wychodzi. W tym sezonie bardzo modne stały się pastelowe zielenie i błękity, czyli właśnie takie delikatne – miętowe kolorki. Ja także postanowiłam zaopatrzyć się w taki miętowy czajniczek. Ale czy to oznacza że na przyszły rok, będziemy musieli zmieniać czajnik? Absolutnie nie! Po pierwsze, niemal każdego lata ten orzeźwiający kolor staje się przez jakiś czas ulubieńcem wszystkich projektantów, a po drugie, najważniejsze aby czajnik pasował nam do wystroju kuchni, a nie do marynarki! 🙂

Propozycje miętowych czajniczków ze sklepu naczynia.olkusz.pl

  1. Czajnik miętowy Emajlo Olkusz89,90 zł
    Delikatnie miętowy czajnik o subtelnym kształcie, wpasuje się w wystrój każdej kuchni. Czajniczek zachwyca elegancją, a zarazem dodaje wnętrzu przytulności.
  2.  Czajnik miętowy Emajlo Olkusz Retro 69,90 zł
    Ten elegancki, miętowy czajnik w stylu retro, fajnie wpasuje się w wystrój rustykalny, do kolorowej kuchni. Ten czajnik najchętniej widziałabym wśród letnich – jasnych i ciepłych barw.