Tu znajduje się nowy sklep naczynia.olkusz.pl. Jesteś w dobrym miejscu!

Niedrogie podarunki dla babci i dziadka

Chcesz kupić babci i dziadkowi fantastyczne prezenty z okazji ich święta, ale masz ograniczony budżet? Przybywam z pomocą! Przygotowałam Wam kilka pomysłów na mniejsze i większe prezenty zarówno dla babci, jak i dla dziadka, mieszczące się w poszczególnych kwotach.

Prezenty do 15 zł

15 zł może zdawać się być niewielką kwotą, ale jest wystarczająca aby kupić jakiś przyjemny, niedrogi prezent. Efektowna kafarka do whisky to koszt niecałych dziesięciu złotych, a na stole będzie wyglądać bardzo efektownie. Podobnie klasyczne, okrągłe pucharki do lodów, w nich dziadkowie będą mogli sami, jak i ze swoimi wnuczkami pałaszować lody i inne desery. No i jeszcze kubek. Ładny porcelanowy kubek to dość oklepany pomysł, ale wciąż dobry, jeśli nie wiemy, co może przydać się naszym dziadkom, kubek zawsze będzie dobrym wyborem.

 

1. Karafka do whisky 1 l Tragar - 9,90 zł
2. Zestaw 4 pucharków do lodów Koko Home - 13,90 zł
3. Kubek porcelanowy Heidi 400 ml Karolina - 13,90 zł

Prezenty do 30 zł

W kwocie do 30 zł udało mi się znaleźć naprawdę fajne perełki! Doskonałej jakości, wytrzymała porcelanowa forma to naczynie idealne, w którym możemy piec i zapiekać potrawy zarówno słodkie ciasta, jak i zapiekanki na słono. Naczyniu niestraszne są nawet bardzo wysokie temperatury. Na chłodniejsze dni każdy doceni prezent w postaci termofora. Ciepło uśmierzy bóle kręgosłupa i rozluźni spięte mięśnie. W moim zestawieniu nie mogło zabraknąć dzbanka z zaparzaczem do herbaty, który jest piękny i kosztuje ledwie 26,90 zł

1. Porcelanowa forma do pieczenia Karolina - 26,90 zł
2. Termofor w sweterku Florina - 24,90 zł
3. Ceramiczny dzbanek do herbaty z zaparzaczem Bella Fiore - 26,90 zł

Prezenty do 50 zł

Pięćdziesiąt złotych to kwota, za którą możemy kupić już dobrej jakości prezent. Taki z pewnością jest dzbanek emaliowany w kwiaty. Emalia posiada niezwykłe właściwości, nie wchodzi w reakcję z żywnością, nie wydziela szkodliwych substancji, jest higieniczna i bezpieczna dla alergików, dzieci oraz osób starszych. Dodatkowo emaliowane naczynia mogą przywołać u dziadków miłe wspomnienia z dawnych lat. Komplet kubków do grzańca to wspaniały zestaw na miłe, zimowe wieczory z bliskimi osobami. Warto zastanowić się również nad kubkiem z zaparzaczem, w którym można przyrządzić i od razu wypić aromatyczny napar.

1. Dzbanek emaliowany Julia 2,5 l Emajlo Olkusz - 49,90 zł
2. Zestaw 4 kubków do grzańca 250 ml Bella Fiore - 48,90 zł
3. Porcelanowy kubek z zaparzaczem 430 ml Duo - 35,90 zł

Prezenty do 70 zł

Siedemdziesiąt złotych to już naprawdę wysoki przedział cenowy. Za tą kwotę można kupić ekskluzywny zestaw filiżanek porcelanowych dla babci i dziadka, w którym mogą praktykować codzienny rytuał picia kawy lub herbaty. Za tą kwotę możemy też zainwestować w porządny czajnik emaliowany. Zastanów się jednak najpierw, czy Twoi dziadkowie go potrzebują, czy mają nowy czajnik kupiony parę miesięcy temu, czy też stary, który aż prosi się o wymianę. Szukając dobrej inspiracji na prezent, warto rozglądać się wokoło, czy przypadkiem nie zauważyłeś, że suszarka Twoich dziadków jest już stara i pordzewiała? A może w ogóle jej nie mieli i ubrania wieszają jedynie na sznurze? Oto masz pomysł na prezent! Podaruj swoim dziadkom zupełnie nową suszarkę do wieszania prania dobrej firmy, aby posłużyła im na długo.

 

1. Komplet 2 filiżanek porcelanowych 220 ml Veroni - 64,90 zł
2. Czajnik emaliowany niebieski 2 l Emajlo Olkusz - 69,90 zł
3. Suszarka na pranie Velkea Ambition - 59,90 zł

Prezenty do 100 zł

Najwyższy przedział cenowy jaki przygotowałam to 100 zł. Za tak wysoką kwotę możemy kupić doskonałej jakości, porządne i praktyczne akcesoria do dom. Pierwszą moją propozycją jest chlebak z deską oraz maselniczką. Dziadkowie zwykle cenią sobie smak świeżej kromki chleba z rozpuszczającym się w ustach masełkiem, powinni więc ucieszyć się z takiego zestawu. Filiżanki termiczne to praktyczny i odpowiedzialny wybór. Filiżanki pozostają na długo gorące w środku, a jednocześnie są całkowicie chłodne z zewnątrz, co znacznie zmniejsza ryzyko poparzenia. Ostatnim produktem, który pozostał mi do zaprezentowania jest brytfanna emaliowana Belis. Brytfanna, niegdyś częściej nazywana gęsiarką to produkt idealny do pieczenia mięs, niezastąpiony niegdyś w każdej polskiej kuchni. Produkt ten wciąż nie wychodzi z mody i nadal ma wielu oddanych fanów.

1. Pojemniki na chleb i masło Orion - 76,90 zł
2. Zestaw 6 filiżanek termicznych 250 ml Duo - 99,90 zł
3. Brytfanna emaliowana Belis - 99,90 zł