Tu znajduje się nowy sklep naczynia.olkusz.pl. Jesteś w dobrym miejscu!

Pomysł na prezent na Dzień Babci

Pomysł na prezent dla babci to nie lada wyzwanie. Dzień Babci obchodzimy 21. stycznia, a w tym roku dzień ten wypada w niedzielę. Jest to świetny moment na upieczenie ciasta i pyszną kawę w gronie najbliższej rodziny. Babcie to wyjątkowe osoby, które doceniają ciepło domowego ogniska oraz każdy najmniejszy gest, który świadczy o tym że o nich pamiętamy. Nic tak bardzo nie urzeka jak drobny prezent. Oto parę pomysłów, które na pewno sprawdzą się, jeśli szukacie prezentu dla Babci w dniu jej święta.

Kartka z pięknymi życzeniami – prezent dla babci DIY

Wszystkie Babcie to wyjątkowe kobiety, które są bardzo wrażliwe na ciepło domowe i wspomnienia. Szczególnie doceniają, kiedy pamiętamy o nich mimo codziennych obowiązków, stresu i goniących nas terminów w pracy. Dzień Babci to bardzo ważny dla nich dzień, dlatego nie możemy zapomnieć o drobnym prezencie na Dzień Babci. Pomysłów jest wiele. Zacznijmy od bardzo prostego i pięknego prezentu jakim jest kartka z życzeniami. Kartkę możemy zrobić sami, dekorując ja bibułą lub prawdziwymi suszonymi kwiatami. Nie najważniejsze jednak są dekoracje, ale życzenia. To one zostaną na długo w pamięci. Wszystkie Babcie kochają życzenia od serca i jeśli takie im wręczymy, wzruszą się na pewno. Jeśli zastanawiacie się co kupić babci w dniu jej święta, pamiętaj, aby dołączyć pięknie oprawione życzenia.

Ciasto domowe w kształcie serca dla Babci — forma do pieczenia dla babci

Jeśli lubisz przygotowywać prezenty samemu polecam również przygotowanie bardzo praktycznego prezentu dla Babci, a mianowicie ciasto z foremki w kształcie serca. Niech to będzie tradycyjny sernik domowy z rodzynkami udekorowany cukrem pudrem. Jeśli Twoja Babcia lubi sama piec domowe ciasta proponuję ciasto wręczyć razem z foremką do pieczenia ciasta. Będzie to pyszny i praktyczny prezent dla Babci w jednym. Razem spędzicie cudowną niedzielę, a  Babcia za każdym razem, kiedy będzie piekła ciasto przypomni sobie o Tobie.

Czajnik emaliowany — praktyczny prezent dla Babci

Zawsze mówimy, że naczynia emaliowane, a szczególnie czajniki emaliowane to typowy produkt, który możemy znaleźć w kuchni u Babci. Na pewno większość z waszych Babć posiada taki czajnik, natomiast są to czajniki, które swoje już pogotowały. Warto sprawić Babci nowy czajnik, aby mogła cieszyć się smakiem pysznej herbaty czy kawy z rana. W prezencie na Dzień Babci wybraliśmy dla Was dwie propozycje: czajnik emaliowany Kokosz Emalia Pleszew lub bardziej elegancki z okuciem ze stali nierdzewnej — kremowy czajnik emaliowany Emajlo Olkusz. Każdy z nich to praktyczny prezent na Dzień Babci i Dziadka.

Konewka emaliowana na kwiaty dla Babci w prezencie

Wiele naszych Babć uwielbia pracować przy kwiatach. Hodują kwiaty doniczkowe, a w miesiącach letnich sadzą kwiatki w ogródku. Emaliowana konewka Nostalgia do kwiatów to ciekawy pomysł na prezent dla Babci, ponieważ spełni dwie funkcje. Pierwsza jest jasna — podlewanie kwiatów. Druga natomiast to wazon. Wazon emaliowany na kwiaty w formie konewki to niebanalna dekoracja na stół łącznie z pięknymi kwiatami z ogrodu Babci. Emaliowana konewka w kolorze kremowy przypadnie do gustu każdej Babci.

W prezencie dla Babci komplet garnków emaliowanych

Jeśli chcecie Babcię bardzo zaskoczyć proponujemy prezent w formie kompletu garnków emaliowanych w przepięknym kolorze zielonego groszku. Zielony komplet garnków emaliowanych Belis, jest to zestaw, który ozdobi kuchnie Twojej Babci i ułatwi jej codzienne przygotowania obiadu dla rodziny. Taki prezent spodoba się każdej Babci, która pomaga nam w opiece nad dziećmi, czy wnukami. A dlaczego taki kolor? Sami wiecie przecież, że Babcie lubią błyskotki i żywe kolory, które rozweselą ich pomieszczenia domowe. Spraw swojej Babci przyjemność i podaruj jej kolorowy komplet garnków emaliowanych.