BLACK WEEK w Kuketo. Rabat -20% na wszystkie produkty z kodem BLACK20 do 30.11.2023.

Pomysły na prezenty na Dzień Babci i Dzień Dziadka

Już za nieco ponad tydzień Dzień Babci, a zaraz później Dzień Dziadka! Macie już pomysł co w tym roku przygotować na prezent? Przygotowaliśmy dla Was kilka fajnych pomysłów, na piękne prezenty, których koszt nie przekroczy 100 zł! Dziadkowie pamiętają o nas przez cały rok przy okazji różnych okoliczności, jak i bez okazji. Pokaż im w ten wyjątkowy dzień, że również o nich pamiętasz!

Kubki z zaparzaczem na prezent

Starsi ludzie szczególnie potrafią docenić aromatyczny napar z ziół. Dlatego właśnie kubek z zaparzaczem będzie na pewno trafionym prezentem! Aby urozmaicić prezent, warto dodać coś jeszcze, może zestaw kilku rodzajów herbat? Albo specjalne ziółka, w sklepach możemy znaleźć wiele mieszanek uspokajających, odmładzających czy ułatwiających zasypianie. Jeżeli Twoi dziadkowie lubią testować coraz to nowe herbaty, możesz też zamówić im jakąś wyjątkową, droższą herbatę, którą na pewno chętnie będą degustować.

1. Kubek porcelanowy z zaparzaczem 430 ml Klimt Pocałunek Duo - 36,90 zł
2. Kubek porcelanowy z zaparzaczem 430 ml Pastel Flowers Duo - 36,90 zł
3. Kubek porcelanowy z zaparzaczem 430 ml Warda 5 O'clock collection Duo - 36,90 zł

Czajniki emaliowane na prezent

Kojarzysz czajniki emaliowane z dzieciństwa? Nie wyglądały one tak jak dzisiejsze, ale miały swój wyjątkowy styl i urok. Dzisiejsze czajniki emaliowane są wciąż powiewem stylu retro, ale jednocześnie są bezpieczniejsze w użytkowaniu. Szklista powłoka emaliowana nie wchodzi w reakcję z żywnością i nie wydziela szkodliwych substancji, a dodatkowo jest łatwa w utrzymaniu w czystości i higieniczna.

1. Czajnik emaliowany 2,5 l Kropki Emajlo Olkusz - 89,90 zł 
2. Czajnik emaliowany 2,5 l Scandi Premium Emajlo Olkusz - 99,90 zł 
3. Czajnik emaliowany 2,5 l Lawenda Emajlo Olkusz - 89,90 zł 

Filiżanki na prezent

Filiżanki mogą zdawać się dość oklepanym pomysłem, ale z drugiej strony to zawsze dobry, praktyczny prezent. Jeżeli zwyczajne filiżanki zdają Ci się zbyt nudne, może podaruj dziadkom filiżanki termiczne? Zaletą, która wyróżnia naczynia termiczne, jest fakt, że podwójne ścianki nie przepuszczają temperatury. Dzięki temu gorący napar w środku pozostanie na długo ciepły, przy czym z zewnątrz kubek będzie chłodny i nie poparzymy się.

1. Filiżanki porcelanowe 270 ml Veroni Valentina - 84,90 zł
2. Filiżanki termiczne 280 ml Duo Galicja - 37,90 zł

Obrusy na prezent

Czy wasza babcia zawsze dba o to, aby stół był nienagannie zastawiony? Jeśli tak, elegancji obrus marki Inspiracja to coś dla niej! Piękny obrus sprawdzi się doskonale na prezent, szczególnie że jest on w taki sposób też zapakowany.

1. Obrus na stół 140 x 220 cm szary Bianca - 81,90 zł
2. Obrus na stół 140 x 220 cm biały Bianca - 81,90 zł
3. Obrus na stół 110 x 160 cm beżowy Alisa - 64,90 zł