Tu znajduje się nowy sklep naczynia.olkusz.pl. Jesteś w dobrym miejscu!

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka są dzień po dniu, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby kupić dziadkom jeden, wspólny prezent! W ten sposób mamy większy budżet i możemy kupić naszym bliskim coś ciekawszego oraz bardziej praktycznego niż mała figurka czy kwiatek. Poniżej przedstawiam Wam 5 pomysłów na wspólny prezent dla babci i dziadka!

1. Brytfanna emaliowana

Prosta gęsiarka marki Belis, wykonana z grubej blachy to doskonały pomysł na prezent dla babci i dziadka! Jeżeli Twoi dziadkowie lubią gotować, szczególnie przygotowywać dania w piekarniku takie jak pieczenie, zapiekanki czy pieczonki to na pewno ucieszą się z takiego podarunku.

2. Patelnia emaliowana

Emaliowana patelnia Belis to produkt nie byle jaki. Patelnia wykonana jest z blachy o grubości aż 2 mm i jest pokryta dwiema warstwami solidnej emalii. Takie naczynie ułatwia gotowanie, równomiernie rozprowadza ciepło i jest łatwe w utrzymaniu w czystości. Dodatkowo patelnia posiada odkręcany uchwyt, bez którego naczynie może być używane również w piekarniku.

3. Czajnik emaliowany

Naczynia emaliowane nie wchodzą w reakcję, nie wydzielają szkodliwych substancji, a co za tym idzie to najbezpieczniejsze produkty dla alergików i osób starszych. Dlatego też godnym polecenia pomysłem na prezent na dzień babci i dziadka będzie czajnik emaliowany, w którym można zagotować wodę, zaparzyć napar i podać herbatę na stół.

4. Sokownik parowy

Twoi dziadkowie lubią przygotowywać przetwory z sezonowych owoców? Kup im sokownik parowy, który ułatwi ich pracę! Przy pomocy tego zestawu można przygotowywać soki z większości, aktualnie dostępnych owoców. Będą mogli śliwki prosto z sadu wrzucać do garnka i po chwili pyszny sok będzie gotowy!

5. Dzbanek do herbaty z kubkami

Dzbanek do parzenia herbaty w zestawie z kubkami i tacką może zdawać się banalnym prezentem, ale jednocześnie to praktyczny pomysł na produkt, który przydaje się w każdym domu! Taki podarunek to także dobry pretekst, żeby częściej odwiedzać dziadków i pić u nich herbatkę.