Tu znajduje się nowy sklep naczynia.olkusz.pl. Jesteś w dobrym miejscu!

Zestaw prezentowy na walentynki do 40 zł, 50 zł, 70 zł i 100 zł

Ciężko znaleźć dla ukochanej osoby jeden, idealny prezent, można więc spróbować przygotować własnoręcznie cały zestaw prezentowy. Bliska osoba na pewno oceni nasz wkład w stworzenie prezentu. Takie prezenty możemy spakować do ładnego pudełka, lub owinąć przezroczystą folią i związać u góry wstążką. Taki zestaw prezentowy wcale nie musi być drogi, przygotowałam dzisiaj kilka przykładowych zestawów, których koszt nie przekracza 40, 50, 70 i 100 zł. Co ważne, wszystkie te produkty możecie znaleźć na stronie naczynia.olkusz.pl, dzięki temu zamówicie je za jednym kosztem przesyłki!

Zestaw prezentowy do 40 zł

Jeżeli nasza partnerka lub partner lubi spędzać czas w kuchni na wypiekaniu ciast i ciasteczek to taki zestaw przydatnych drobiazgów na pewno złapie ją za serce i zachęci do rozwijania pasji. Ktoś, kto lubi piec ciastka, tak jak ja wie, że wykrawaczek nigdy za wiele! Nawet ten sam kształt w innym rozmiarze to już kolejne możliwości. A dla kolejnych możliwości eksperymentowania… foremki do rurek! Na takich formach możemy wypiec rurki, które później wypełnimy bitą śmietaną lub innym smacznym kremem. Do wielu przepisów pojawia się konieczność przesiania mąki lub cukru pudru czy kakao, w tym celu sprawdzi się małe, plastikowe sitko, ale przyda się także specjalny nierdzewny przesiewacz.

 

Przesiewacz do mąki - 13,90 zł
Wykrawaczki do ciastek - 5,90 zł
Foremki do rurek - 9,20 zł
Sitko plastikowe 9 cm - 2,50 zł

_________
31,50 zł

Zestaw prezentowy do 50 zł

Taki komplecik nazwałabym zestawem dla zmarzlucha. Termofor, który doskonale wygrzewa w czasie choroby, pomaga zrelaksować obolałe mięśnie, jak i sprawdza się jako prywatny grzejnik na zimne dni. A do tego szklanka z zaparzaczem, w którym możemy przygotować smaczny i aromatyczny napar. Do takiego kompleciku dorzuciłabym jeszcze ulubioną herbatę partnera lub partnerki i mamy gotowy podarunek.

Termofor - 24,90 zł
Kubek z zaparzaczem - 20,90 zł

_________
45,80 zł

Zestaw prezentowy do 70 zł

Jeżeli nasza walentynka lubi styl Vintage, na pewno doceni emaliowane naczynia marki Emajlo Olkusz. Zarówno imbryk, jak i kubek to ręcznie wykonane naczynia. Emaliowane naczynia są piękne i klimatyczne, a dodatkowo bardzo zdrowe. Taki imbryk i kubek mogą wywołać także u partnera masę przyjemnych wspomnień z dzieciństwa, kiedy to mama lub babcia podawały herbatę w bardzo podobnych naczyniach.

Imbryk emaliowany - 49,90 zł
Kubek emaliowany - 19,90 zł

_________
69,80 zł

Zestaw prezentowy do 100 zł

Twój partner uwielbia piec pizzę? Kup mu więc zestaw, który sprawi, że wyniesie swoje umiejętności pieczenia na wyższy poziom! Mata silikonowa ułatwi rozrobienie ciasta i uformowanie go na idealne koło. Kamień od pizzy natomiast sprawia, że przyrządzona na nim pizza zupełnie inaczej smakuje i bardziej przypomina smak włoskich specjałów prosto z pieca. Jeśli chcesz więcej dowiedzieć się, na temat używania kamienia do pizzy i innych akcesoriów przydatnych podczas jej pieczenia, zapraszam tutaj (Najlepsze akcesoria do pizzy).

Kamień + stojak + nóż do pizzy - 58,90 zł
Stolnica silikonowa - 39,90 zł

_________
98,80 zł