Tu znajduje się nowy sklep naczynia.olkusz.pl. Jesteś w dobrym miejscu!

Zielono mi, czyli wiosna w kuchni

Czy wy też czujecie ten powiew wiosny? A w zasadzie już niedługo lata! Wszystko kwitnie, słońce świeci, wymarzona pogoda, aż chce się cząstkę tej radosnej, rozkwitającej aury przenieść do domu. Jak? Sposób jest prosty, wystarczy wprowadzić do kuchni i nie tylko parę zielonych dodatków i od razu w naszym domu zrobi się weselej! Wprowadźmy więc wspólnie nieco zieleni do mieszkania.

Zielony komplet garnków dla ożywienia kuchni

Nie raz wam już wspominałam, że najlepszym sposobem na zmienienie kuchni, jest zmiana garnków! W końcu to najważniejsze narzędzia w kuchni, gotowanie bez garnków… no nie mogłoby praktycznie istnieć. W każdym razie zależnie od tego, jaki wygląd kuchni chcielibyście osiągnąć, przygotowałam wam aż trzy rodzaje garnków, do wyboru! Na pierwszy ogień idzie komplet garnków emaliowanych Green Line Belis. Ten piękny, nowoczesny zestaw garnków emaliowanych to kwintesencja wiosny. Jasny i przejrzysty kolor sprawia, że każde miejsce, gdzie są te garnki, staje się ciepłym, żywym pomieszczeniem, o którym wiosna nie zapomniała! Kolejne zielone garnki, które wybrałam to komplet garnków emaliowanych Daisy Belis. Ta propozycja ma nieco bardziej stonowany kolor i posiada uroczy nadruk stokrotek. W przeciwieństwie do poprzedniego zestawu tutaj uchwyty już nie są zielone, a stalowe, jeśli więc dla kogoś poprzednie garnki to była przesada, być może zdecyduje się na ten? A jeżeli nie to nic nie szkodzi, bo moja ostatnia propozycja jest dla tych, którzy chcą nieco zmienić i ożywić swoją kuchnię, ale nie chcą, żeby było w niej zbyt jaskrawo. Właśnie dlatego ostatni zestaw, który na dziś przygotowałam to komplet garnków emaliowanych Emalia Forte. Ten zestaw jest utrzymany w ciemnej zieleni, w którym to kolorze ma także uchwyty. Zestaw taki będzie ładnie się wyróżniał w jasnych, białych wnętrzach.

 

Na stanowiskach… Emalia Forte!

Ta marka nigdy nie zawodzi, bez względu na to, jaki kolor chcemy mieć w kuchni. To tej firmy będzie już naprawdę ostatni i tym razem pojedynczy garnek emaliowany Emalia Forte. Kupując garnek z tej serii, możemy do niego dobrać całą masę innych akcesoriów potrzebnych w kuchni tak, aby mieć wszystko co potrzebujemy w jednym biało-zielonym stylu! Dlatego też kolejne wybrane przeze mnie produkty to forma emaliowana do tarty Emalia Forte i patelnia emaliowana Emalia Forte. Wszystkie te produkty są emaliowane, a więc łatwe w utrzymaniu czystości, higieniczne i bezpieczne dla alergików! Ostatnim zielonym produktem tej marki, o którym chciałam wspomnieć, jest Kubek emaliowany Emalia Forte. Po garnkach myślę, że to właśnie kubki robią największą robotę w wystroju kuchni! A co za tym idzie parę zielonych kubeczków i nasza kuchnia od razu się zazieleni.

 

Zielone drobiazgi zawsze w cenie.

Jeżeli dla jednego sezonu nie chcemy zmieniać całej zawartości naszych szafek, a co najwyżej wstawić parę charakterystycznych elementów, które „przemalują” naszą kuchnię, warto skupić się na dodatkach. Być może dobrym pomysłem będzie zmiana czajnika? W końcu nawet najlepszy czajnik z czasem się niszczy, robi się brzydki i przypalony, jeżeli taki jest też Twój czajnik, polecam czajnik emaliowany Emajlo Olkusz, którego jasna, pastelowa zieleń natychmiast lekko oświetli pomieszczenie. Jest to zwłaszcza dlatego dobry pomysł, że czajnik zwykle w prawie każdym domu non stop stoi na kuchence. Nie chowa się go raczej po szafkach, a więc będzie nieustannie ogrzewał wnętrze naszego mieszkania swoim wyglądem! Innym, mało istotnym drobiazgiem, który jednak może dużo zmienić w wystroju kuchni, są pojemniczki. Znalazłam bardzo ciekawy pojemnik emaliowany Coffee z olkuskiej fabryki emalii w groszkowym kolorze, który nie będzie rzucał się w oczy, a jedynie delikatnie nadawał zieleni kuchni. Tego rodzaju pojemniczki zawsze przydają się na przechowywanie kawy, herbaty, cukry czy płatków śniadaniowych, a dodatkowo tworzą naprawdę ciekawy efekt! wnętrze i tworzył miły klimat.