Tu znajduje się nowy sklep naczynia.olkusz.pl. Jesteś w dobrym miejscu!

5 pomysłów na prezenty na Mikołaja

Mamy jeszcze około półtora miesiąca do Mikołajek. To ledwie przedsmak świąt Bożego Narodzenia, ale i tego dnia warto podarować bliskim jakiś miły drobiazg. Praktyczne akcesoria kuchenne mogą być strzałem w dziesiątkę dla osób, które lubią gotować i chętnie spędzają czas w kuchni.

1. Termos dla dziecka

Kubki termiczne to doskonały prezent dla każdego, ale szczególnie może okazać się przydatny dla dzieci i nastolatków do szkoły. W czasie przerwy możliwość napicia się gorącej herbaty od razu poprawi humor. Także dla osób dorosłych kubek termiczny na wykłady czy do pracy może bardzo przydać się, aby móc popijać wcześniej przygotowana kawę. Więcej propozycji prezentów na Mikołaja dla dziecka znajdziecie tutaj (Co na mikołajki dla dziecka?).

 

1. Kubek termiczny Blocco 450 ml - 34,9 zł
2. Kubek termiczny Diamond Ambition 400 ml - 29,90 zł

2. Dzbanek do herbaty dla mamy

Jeżeli nasza mama lub inny członek rodziny lubi wypić prawdziwą, świeżo zaparzoną herbatę, to takie piękne, szklane dzbanki są doskonałym wyborem! Taki dzbanek do parzenia herbaty to podstawowe wyposażenie każdej kuchni i jadalni. Będzie doskonały na plotki z przyjaciółką lub spotkanie w małym rodzinnym gronie.

1. Dzbanek do herbaty z zaparzaczem 1,2 l - 78,90 zł
2. Dzbanek do herbaty z zaparzaczem 1 l - 52,90 zł

3. Pojemniki emaliowane dla babci

Emaliowane pojemniki na żywność jeszcze kilkanaście lat temu były popularne we właściwie każdym domu. Olkuska emaliernia, słynąca niegdyś ze wspaniałych naczyń emaliowanych zamknęła swoją działalność już parę lat temu, ale jeszcze gdzieniegdzie da się znaleźć artykuły w niej wyprodukowane. W tym właśnie te pojemniki, których styl Vintage jest wprost zachwycający!

1. Pojemnik emaliowany SUGAR - 39,90 zł
2. Pojemnik emaliowany COFFEE - 39,00 zł
3. Pojemnik emaliowany MANUFAKTURA - 39,00 zł

4. Akcesoria barmańskie dla taty

Elegancka karafka na whisky lub zgrabna i poręczna piersiówka z pewnością ucieszą niejednego mężczyznę. Nie od dziś wiadomo bowiem, że whisky z eleganckiego szkła smakuje lepiej, a piersiówka z rozgrzewającym trunkiem będzie zimą bardzo pomocna. Tego rodzaju akcesoria barmańskie przypadną do gustu większości osób gustujących w wyrafinowanych, alkoholowych trunkach. Możesz też zdecydować się na małą beczkę z kranikiem na whisky lub pojemnik na lód, który sprawdzi się na wszystkich przyjęciach!

1. Pojemnik na lód ze szczypcami - 84,90 zł
2. Beczka z kranikiem szklana 1,5 l - 45,90 zł

5. Kubki porcelanowe dla siostry

Ładnego kubka porcelanowego nigdy za wiele! Jeśli więc nie wiesz, co warto dać siostrze, cioci, czy przyjaciółce, świąteczny kubek na pewno się sprawdzi! Kubki świąteczne cechują się niezwykłą magią, wprawiają nas w nastrój oczekiwania na ten niezwykły dzień i poprawiają humor w mroźne wieczory.

1. Kubek porcelanowy Koniczyna 350 ml Amelia - 24,90 zł 
2. Kubek porcelanowy 4 symbole 350 ml Amelia - 24,90 zł