Tu znajduje się nowy sklep naczynia.olkusz.pl. Jesteś w dobrym miejscu!

O nas

Naczynia Olkusz to platforma internetowa, gdzie znajdziesz największy wybór naczyń emaliowanych oraz wiele innych produktów do kuchni i domu. W branży związanej z emalią działamy na rynku już od 1997 roku. Sklep internetowy jest częścią działalności hurtowni z drobnym AGD z siedzibą w Olkusz. Naszym celem jest dostarczenie Państwu wysokiej jakości naczyń i akcesoriów kuchennych, które wyróżniają się oryginalnym designem i umilą Państwu czas spędzony w kuchni.

W natłoku pracy i ciągłym braku czasu, wiemy jak ważne jest zdrowe odżywanie. W naszym sklepie znajdziecie wiele produktów, które ułatwią wam codzienne funkcjonowanie w kuchni. Mowa tutaj szczególnie o naczyniach emaliowanych, które uważane są jako najzdrowsze do gotowania. Dzięki ich szklanej powłoce (emalii) hamują rozwój bakterii, są zatem idealnym rozwiązaniem dla dzieci i alergików. Ponadto naczynia emaliowane to ekologia również pod względem użytkowania – bardzo szybko się rozgrzewają, dzięki czemu oszczędzamy energię i gaz.

W naszej ofercie znajdziecie różnego rodzaju akcesoria kuchenne, m.in. noże, patelnie, kubki, szklanki, czajniki, brytfanny i wiele innych.

Naszymi dostawcami są najlepsi producenci krajowi i zagraniczni, a wśród nich czeski Belis, Silesia Rybnik, Gerlach, Emalia Forte, Porcelana Karolina, Ambition.

Priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych Klientów, dlatego przywiązujemy ogromną wagę do jakości obsługi. Dokładamy wszelkich starań, by paczki były odpowiednio zabezpieczone, a towar spełniał najwyższe wymagania. Sklep Naczynia Olkusz tworzą pełni entuzjazmu ludzie, którzy każdego Klienta zawsze traktują indywidualnie.