Odwiedź nasze konto na Instagramie @kuketo.pl, gdzie uzyskasz szybkie porady dotyczące produktów.

O nas

Kuketo.pl to platforma internetowa, gdzie znajdziesz największy wybór naczyń emaliowanych oraz wiele innych produktów do kuchni i domu. W branży związanej z emalią działamy na rynku już od 1997 roku. Sklep internetowy jest częścią działalności hurtowni z drobnym AGD z siedzibą w Olkuszu. Naszym celem jest dostarczenie Wam wysokiej jakości naczyń i akcesoriów kuchennych, które wyróżniają się oryginalnym designem i umilą Wam czas spędzony w kuchni.

W natłoku pracy i ciągłym braku czasu, wiemy jak ważne jest zdrowe odżywanie. W naszym sklepie znajdziecie wiele produktów, które ułatwią wam codzienne funkcjonowanie w kuchni. Mowa tutaj szczególnie o naczyniach emaliowanych, które uważane są jako najzdrowsze do gotowania. Dzięki ich szklanej powłoce (emalii) hamują rozwój bakterii, są zatem najlepszym wyborem do użytkowania na co dzień. Ponadto naczynia emaliowane to ekologia również pod względem użytkowania – bardzo szybko się rozgrzewają, dzięki czemu oszczędzamy energię i gaz.

W naszej ofercie znajdziecie różnego rodzaju akcesoria kuchenne, m.in. noże, patelnie, kubki, szklanki, czajniki, brytfanny i wiele innych.

Naszymi dostawcami są najlepsi producenci krajowi i zagraniczni, a wśród nich czeski Belis, Maysternya, Naczynia Olkusz, Emalia, Ambition czy Galicja.

Priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych Klientów, dlatego przywiązujemy ogromną wagę do jakości obsługi. Dokładamy wszelkich starań, by paczki były odpowiednio zabezpieczone, a towar spełniał najwyższe wymagania. Sklep Kuketo.pl tworzą pełni entuzjazmu ludzie, którzy każdego Klienta zawsze traktują indywidualnie.