Tu znajduje się nowy sklep naczynia.olkusz.pl. Jesteś w dobrym miejscu!

Blachy i formy na święta Bożego Narodzenia – Przegląd produktów

Małymi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a co za tym idzie, przygotowania świątecznych wypieków. Na naszych stołach zagoszczą wyśmienite makowce, keksy, serniki, ciasteczka i pierniczki. Będziemy smakować i cieszyć się wspólnie spędzanym czasem. Wcześniej warto sprawdzić stan naszych blach i zastanowić się co będzie nam potrzebne do świątecznych wypieków. W naszej ofercie znajdziecie polskie blachy do pieczenia, formy do pieczenia i tortownice marki SNB. Tradycyjne blachy w niskich cenach. Blachy przydadzą się także do przygotowania innych potraw, takich jak pasztet czy zapiekanka. Nie brakuje też blach, w których możemy upiec mięso lub warzywa oraz form do chleba. Należy pamiętać, aby blachy metalowe zawsze wysmarować tłuszczem lub wyłożyć papierem do pieczenia, można też zrobić jedno i drugie. Nie należy ich też myć w zmywarce. To jedyne dwa zalecenia. Potem możemy się cieszyć smakiem domowego ciasta.

Blachy, formy, foremki i tortownice do pieczenia

 

Rodzaje blach i tortownic ze względu na materiał:

  • Ocynowana blacha fakturowana, która zapobiega przywieraniu.
  • Wysokiej jakości blacha Silver, zapewniająca równomierne rozprowadzanie ciepła.
  • Blachy czarne, pokryte dodatkowo warstwą ochronną „non-stick”, która zwiększa odporność na przyklejanie się ciasta oraz zapewnia łatwe czyszczenie.
  • Blachy Caffe Creme z kremowym środkiem o odcieniu kawowym i ciemniejszą powłoką zewnętrzną. Posiadają specjalną warstwę nieprzywierającą „non-stick”, dzięki której zmniejsza się przyczepność, co ułatwia wyjmowanie ciasta z formy po upieczeniu oraz mycie po użyciu.

A jeśli szukasz sprawdzonego przepisu na świąteczne pierniki, zajrzyj tutaj (Przepis na tradycyjne pierniki świąteczne).

Z życzeniami udanych i smacznych wypieków zachęcamy do zakupów. Pamiętajmy, że zapach domowego ciasta wypełnia cały dom, jest wspomnieniem miłych chwil i wyrazem naszej sympatii do bliskich.

Wszystkiego dobrego na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia!