Tu znajduje się nowy sklep naczynia.olkusz.pl. Jesteś w dobrym miejscu!

Co dla dziewczyny na święta?

Święta zbliżają się wielkimi krokami i najwyższy czas zastanowić się nad kupnem prezentów. W sklepie Naczynia Olkusz znajdziesz wiele fantastycznych prezentów dla bliskich osób! Jeżeli zamówisz produkty w tym tygodniu, z pewnością paczka dotrze przed świętami! A jeśli prezent nie wpadnie w gusta ukochanej osoby, w ciągu dwóch tygodni możesz zwrócić nieużywane produkty.

Kubki na prezent dla dziewczyny

Piękne porcelanowe kubki to fajny i praktyczny prezent. Zakres porcelanowych kubków dostępnych na rynku jest bardzo szeroki i na pewno znajdziesz taki, który przypadnie do gustu Twojej drugiej połówce! Dla romantyczki strzałem w dziesiątkę może być kubek ze znaczkiem nieśmiertelności i malutkim serduszkiem. Z kolei dla osoby lubiącej otaczać się kolorami i nieco infantylnej, kubek z folklorystycznym nadrukiem sowy będzie idealnym wyborem.

Podaruj dziewczynie termofor na prezent

Szczególnie dla zmarzlucha, termofor to bardzo dobry pomysł na prezent! Do termoforów można wlać gorącą wodę, szczelnie zakręcić i przytulić się do miękkiego, kolorowego i ciepłego pokrowca. Termofory sprawdzą się na ogrzanie zimą, podczas choroby czy na bóle. Możesz podarować ukochanej termofor, aby miała do czego przytulać się, kiedy Ciebie nie ma obok!

Hamak w prezencie dla dziewczyny

Niestandardowym, ale bardzo ciekawym pomysłem na prezent są hamaki! Jeżeli Twoja partnerka nie przepada za zimą, możesz jej podarować hamak, który zawiesi zarówno latem w ogrodzie, jak i zimą przy kominku. Leżąc na hamaku w ciepłym mieszkaniu, kiedy zamknie oczy poczuje się jak w słoneczny dzień na zewnątrz.