Tu znajduje się nowy sklep naczynia.olkusz.pl. Jesteś w dobrym miejscu!

Co kupić na święta przyjaciółce?

Prócz rodziny w święta musimy pamiętać także o przyjaciołach! W końcu jak to mówią, to rodzina, którą wybraliśmy sobie sami. Jaki prezent może ucieszyć Twoją przyjaciółkę? Cóż, Ty znasz ją najlepiej, ale ja chętnie podpowiem Ci, co będzie fajnym, uniwersalnym prezentem, który spodobałby się wielu kobietom! Prezenty są z różnych półek cenowych, aby każdy mógł dopasować coś do swojego budżetu.

Prezenty do 40 zł

Jeśli Twoja przyjaciółka lubi pić herbatę, kubeczek z zaparzaczem będzie idealnym prezentem z myślą o niej! W sklepie naczynia.olkusz.pl znajdziesz dużo kubków porcelanowych z zaparzaczami w różnych kształtach i z oryginalnymi zdobieniami. Szczególnie polecam kubki marki Duo, które są piękne, eleganckie i dostępne w bardzo wielu wariantach kolorystycznych.

1. Kubek z zaparzaczem 430 ml Maki Duo - 36,90 zł
2. Kubek z zaparzaczem 430 ml Flowers Duo - 36,90 zł

Prezenty do 50 zł

Spotkaliście się już z zestawem dzbanek z filiżanką? Od ostatnich 3 lat ten produkt jest absolutnym hitem! W dzbanku można zaparzyć herbatę, po czym gdy uznamy, że napar jest już wystarczająco intensywny, przelewamy go do filiżanki. W kawiarniach często w takim dzbanku podawana jest gorąca woda, a herbata osobno na spodeczku, aby klient mógł wrzucić herbatę dopiero gdy uzna, że wrzątek ma odpowiednią temperaturę.

1. Dzbanek z filiżanką Flamingo - 49,90 zł 
2. Dzbanek z filiżanką Folklor - 33,90 zł

Prezenty do 90 zł

Standardowy, szklany dzbanek z zaparzaczem to już klasyka. Szklane dzbanki wyglądają schludnie i elegancko, a w dodatku można w nich zaparzyć herbatę dla całej rodziny. Jeżeli masz przyjaciółkę, która lubi spędzać przy herbacie długi czas, to prezent właśnie dla niej!

1. Dzbanek z zaparzaczem 1,2 l Florina - 78,90 zł 
2. Dzbanek z zaparzaczem 1 l Vialli Design - 85,90 zł

Prezenty do 100 zł

Nie każda kobieta musi być amatorką herbaty. Ale kto nie lubi mieć pięknie ozdobionego stołu, szczególnie w okresie świątecznym? No właśnie, dlatego elegancki obrus dopasowany kolorystycznie do salonu lub jadalni to doskonały pomysł na podarunek dla przyjaciółki! W sklepie Naczynia Olkusz znajdziecie obrusy marki Inspiracja, pięknie opakowane i gotowe do włożenia pod choinkę. Obrusy są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach!

1. Obrus na stół 140 × 220 cm szary - 81,90 zł 
2. Obrus na stół 140 x 260 cm biały - 92,90 zł
3. Obrus na stół 110 x 160 cm beżowy - 64,90 zł

 

Więcej pomysłów na prezenty na święta znajdziesz tutaj (Najlepsze pomysły na prezenty świąteczne).