Tu znajduje się nowy sklep naczynia.olkusz.pl. Jesteś w dobrym miejscu!

Co kupić na święta teściom?

Z okazji świąt obdarowujemy prezentami wszystkich najbliższych, a tacy z pewnością są dla nas także teściowie. Co podarować teściom? Najlepszym wyborem będzie coś klasycznego do domu, co na pewno się przyda, a jednocześnie będzie ładne i eleganckie. Przed podjęciem ostatecznej decyzji rozejrzyj się po mieszkaniu rodziców partnera. Może znajdziesz jakieś wskazówki? Stary i zużyty imbryczek do herbaty? Kubki każdy z innego komplety? Zwróć też uwagę na kolorystykę mieszkania, aby wiedzieć, w jakim kolorze prezent wybrać!

Żeliwny czajniczek na prezent pod choinkę

Imbryk żeliwny to naczynie, w którym można zaparzyć doskonałą w smaku herbatę. W komplecie do czajniczka dołączony jest zaparzacz, ułatwiający oddzielenie fusów od esencjonalnego naparu. Jeśli sam żeliwny czajniczek wydaje Ci się zbyt drobnym prezentem, możesz dokupić do niego podgrzewacz, dzięki czemu można wygodnie siedzieć przy imbryczku z gorącą herbatą cały wieczór. Jeżeli teściowie lubią spędzać czas przy gorącej herbacie lub kawie, taki prezent na pewno okaże się dla nich przydatny!

1. Czajnik żeliwny 1,2 l szary z zaparzaczem - 94,90 zł

Elegancki obrus na prezent świąteczny

Piękny obrus to zawsze dobry pomysł na prezent, pod warunkiem, że znamy upodobania osób, które obdarowujemy. Obrusy marki Inspiracja są dostępne w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Dodatkowo marka oferuje również piękne bieżniki. Obrus to piękny prezent, musi być jednak odpowiednio dopasowany. Upewnij się, czy kolor i rozmiar, jaki wybierasz, jest odpowiedni.

1. Obrus na stół Bianca 140 x 220 cm - 81,90 zł
2. Obrus na stół Alisa 140 x 220 cm- 115,90 zł

Klasyczne porcelanowe kubeczki na gwiazdkę

Jeżeli tylko Twoi teściowie nie narzekają na nadmiar klasycznych porcelanowych kubków, spokojnie możesz sprezentować im na gwiazdkę taki zestaw! Komplet porcelanowych kubków jest niedrogi i elegancki, a w dodatku wyprodukowane przez popularną, polską markę Karolina, słynącą z dobrej jakości produktów. Porcelanowe kubki zawsze przydadzą sie kiedy przyjdą goście, jak i do spędzenia czasu w rodzinnym gronie.

1. Zestaw porcelanowych kubków Karolina 350 ml x 6 szt. - 32,90 zł