Odwiedź nasze konto na Instagramie @kuketo.pl, gdzie uzyskasz szybkie porady dotyczące produktów.

Garnki dla nowych pokoleń

Marka EMALIA FORTE to powiew świeżości na rynku naczyń emaliowanych. Marka zachwyca energetycznymi kolorami, świetnym kontrastem oraz bardzo dobrym wykonaniem. Garnki emaliowane marki Emalia Forte to przede wszystkim prosta forma, mono- kolorystyczny styl oraz produkcja ręczna. W ofercie marki znajdziecie garnki, patelnie, formy do pieczenia, miski, kubeczki i inne akcesoria kuchenne typu cedzidło, chochle vintage oraz szumówki. Marka Emalia Forte znajdzie miłośników wśród młodych ludzi, ale też wśród osób, które emalię pamiętają z domu rodzinnego.

EMALIA FORTE to energetyczne kolory.

Produkty marki Emalia Forte wyróżnia wspaniała, mocna kolorystyka. W ofercie znajdziemy malinową czerwień, jagodowy niebieski, zielony jarmuż, krem oraz bardzo modny odcień musztardowy. Możesz skompletować zestaw do twojej kuchni w stylu mono-kolor lub zaszaleć i bawić się barwami. Wszystkie kolory można ze sobą łączyć w dowolny sposób. Ograniczać Cię będzie wyłącznie miejsce w szafkach kuchennych. 😉

EMALIA FORTE to produkcja ręczna.

Naczynia emaliowane to bardzo interesujący produkt ze względu na proces ich wytwarzania. Warto zaznaczyć, że są one w całości emaliowane ręcznie. Dowodem na to są delikatne prześwity koloru, malutkie „otworki” po bąbelkach powietrza przy uchwytach pokryw, czy nie do końca pokryty rant garnka. Czy jest to wada naczynia? Absolutnie. W dzisiejszych czasach należy docenić hand-made, ponieważ jesteśmy zalewani masową produkcją bez skaz. Dla nas wartość marki EMALIA FORTE rośnie w momencie, gdy myślimy o wszystkich ludziach, którzy pracują nad jakością tych naczyń. Dla nas każdy produkt z linii EMALIA FORTE to unikat.

EMALIA FORTE to dobra jakość i 4 lata gwarancji.

Jak wspomniano już wyżej, naczynia emaliowane marki Emalia Forte produkowane są ręcznie. Najpierw wytłaczany jest kształt naczynia z blachy. Następnie spawane są uchwyty dodatkowe. W kolejnym etapie stal zostaje wytrawiona, suszona i pomalowana na kolor bazowy: czarny lub grafitowy. Jest to warstwa emalii, która służy do zabezpieczenia stali. Po wypaleniu warstwy bazowej każdy produkt zostaje emaliowany. Po każdej warstwie kolorystycznej produkt wypalany jest w temperaturach aż do 900 stopni C. Po czarnej warstwie bazowej kładziona jest warstwa koloru wewnętrznego, następnie kolor zewnętrzny i na końcu malowany jest rant naczynia.

Wszystkie produkty sprawdzane są pod kątem jakości, bezpieczeństwa dla zdrowia i dla środowiska. Posiadają certyfikaty ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 oraz Świadectwo Jakości Zdrowotnej. Stąd 4-letnia gwarancja jakości, ponieważ wiemy, że są dobre i bezpieczne.

EMALIA FORTE do każdego domu.

Styl naczyń EMALIA FORTE jest jak kameleon – niby tradycyjny, bo w końcu to klasyczna emalia, więc pasuje do tradycyjnej kuchni. Ale z drugiej strony ten kolor i bogaty asortyment mówią, że spokojnie odnajdą się we wnętrzach nowoczesnych. Jesteśmy pewni, że naczynia emaliowane EMALIA FORTE pokochają młodzi ludzie, ich rodzice i dziadkowie. Warto też wiedzieć, że garnki emalii fortę są uniwersalne ze względu na rodzaj kuchenki. My testujemy je na indukcji oraz na kuchence gazowej i sprawdzają się doskonale! Dodatkowo naczynia EMALIA FORTE są „na każdą kieszeń”. Możesz skompletować zestaw garnków z rondelkami, do tego kubeczek, forma do pieczenia i miseczka, a twój portfel nie ucierpi.