Tu znajduje się nowy sklep naczynia.olkusz.pl. Jesteś w dobrym miejscu!

Garnki i patelnie VALDINOX – kolekcje

Garnki i patelnie VALDINOX

Dziś czuję się jakbym stała na proscenium i przedstawiała gwiazdę. I troszkę tak jest. Nowa polska marka naczyń kuchennych VALDINOX podbija z sukcesami rynek wyposażenia kuchni i akcesoriów kuchennych. VALDINOX chlubi się kilkoma liniami naczyń kuchennych opracowanych przez najlepszych technologów i projektantów. Postaram się je omówić. Mam nadzieję, że pomoże to także Państwu w wyborze swoich ulubionych garnków VALDINOX i patelni VALDINOX.

Garnki i patelnie VALDINOX EXPERT

Garnki Valdinox i patelnie charakteryzujące się niezwykłą precyzją wykonania, dzięki zastosowaniu metody die-cast, czyli odlewania pod ciśnieniem. Ten kapitalny sposób produkcji sprawia, że grubość naczyń kuchennych jest w każdym miejscu idealnie taka sama i zachowano najdoskonalsze parametry metalu, który w ciekłej formie wypełnił formy pod dużym ciśnieniem. Naczynia są bardzo wytrzymałe. Ścianki garnków mają grubość 2,5 mm a dno aż 4,5 mm! To nie koniec. Garnki, a także patelnie, zostały pokryte szwajcarską, trójwarstwową powłoką nieprzywierającą ILLAG PREMIUM. Garnki są doskonałe i wielofunkcyjne. Można ich używać do zapiekania w piekarniku do 230°C. I na koniec smaczek. W uchwytach pokrywek garnków VALDINOX EKSPERT znajduje się zagadkowe zagłębienie. Już wyjaśniam. Idealnie pasuje na łyżkę do mieszania. Taki bonus dla tych, co wiecznie szukają łyżki, która gdzieś się zapodziała. Ja skorzystam z pewnością na tym ciekawym rozwiązaniu garnków VALDINOX. Żegnajcie talerzyki i miseczki na mieszadło.

Garnki i patelnie VALDINOX AURUM

Och jakie piękne garnki – miękkie wręcz w dotyku naczynia, aż zapraszają do pichcenia. AURUM – czyli złota kolekcja. Projektanci VALDINOX wyraźnie zainspirowani estetyka orientalną stworzyli eleganckie, proste naczynia kuchenne o naturalnej kolorystyce, która idealnie współgra z minimalistycznym stylem współczesnych kuchni. Wewnętrzna strona garnków i patelni wygląda, jakby była wykuta z kamienia! Do tego zastosowana technologia odkuwanego aluminium, która zapewnia wytrzymałość. A pamiętajmy, że aluminium genialnie przewodzi ciepło. Garnki VALDINOX zapewniają energooszczędne gotowanie. I w dodatku bez przypaleń. Powłoka non-stick to bezstresowe smażenie, duszenie i gotowanie. Piękna propozycja dla miłośników zdrowej kuchni i wyszukanej estetyki.

Garnki nierdzewne i patelnie nierdzewne VALDINOX ULTRA PLUS

Garnki VALDINOX ULTRA PLUS i patelnie VALDINOX z tej linii to odpowiedź na potrzeby klientów. Valdinox tworzył przede wszystkim naczynia aluminiowe z powłokami nieprzywierającymi, jednak w odpowiedzi na oczekiwania klientów projektanci i technologowie marki VALDINOX zaprojektowali wspaniałą kolekcję naczyń kuchennych ze stali nierdzewnej – VALDINOX ULTRA PLUS. Zastosowana w nich stal 18/8 jest niezwykle trwała, mocna i lśniąca. Garnki mają grube dno, które kryje dodatkową warstwę, która sprawia, że są to także garnki na indukcję. Do garnków idealnie pasuje patelnia VALDINOX Silver – jej wewnętrzna strona pokryta została wysokiej jakości, szwajcarską 3-warstwową powłoką nieprzywierającą ILAG ULTIMATE. VALDINOX ULTRA PLUS to kolekcja garnków, rondli i patelni, która jest elegancka i solidna. Zaspokaja potrzeby wymagającego klienta.

Garnki i patelnie VALDINOX PRO


Minimalisty styl i w pełni profesjonalne cechy kolekcji VALDINOX PRO gwarantują jej powodzenie wśród zawodowych mistrzów kuchni, jak i domowych amatorów kulinariów. Szara wewnętrzna powierzchnia jest inspirowana kamieniem i rzeczywiście jest twarda jak kamień. Garnki i rondle PRO mają powierzchnię non-stick, która jest tak wytrzymała, że możemy w naczyniu najpierw podsmażyć danie, a potem spokojnie je udusić lub ugotować. Powłoka jest także niezwykle łatwa w myciu. Na pierwszy rzut oka podziwiamy ciekawy wygląd garnków VALDINOX PRO – poprzeczne prążki nadają jej wyglądu ciężkich masywnych naczyń. Płaskie szklane pokrywki mają silikonowe ranty – idealnie przylegają do brzegu garnków. W kolekcji VALDINOX PRO znajdziemy patelnie w trzech rozmiarach.

Patelnie VALDINOX SAND

Styl skandynawski cieszy się wciąż popularnością. Patelnie VALDINOX SAND to ukłon w stronę kolorów i faktur natury. Delikatny piaskowy kolor mis patelni idealnie współgra z uchwytami, które do złudzenia przypominają fakturą i kolorem drewno. Nie trzeba było jednak ścinać drzew – zostały stworzone z nowoczesnego tworzywa, które nie ślizga się w dłoni, nie nagrzewa i jest higieniczne. Patelnie aluminiowe są lekkie, wygodne, a jednocześnie sztywne i niezwykle energooszczędne. Wybór patelni VALDINOX SAND to inwestycja w zdrowe, niskotłuszczowe jedzenie i oszczędność energii. To piękne, stylowe patelnie w doskonałej cenie.

Garnki, patelnie i brytfanny VALDINOX ROCK

Design, który ostatnio króluje w poradnikach telewizyjnych i internetowych. Garnki VALDINOX ROCK wyglądają, jakby były wykute z kamienia niczym starożytne misy. Szara powierzchnia to jednak najnowocześniejsza powłoka non-stick. Wbrew pozorom powierzchnia garnków jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Patelnie VALDINOX są idealne dla osób ceniących sobie zdrowe nawyki żywieniowe – można na nich smażyć bez używania dużych ilości tłuszczu. Powierzchnia patelni i brytfann VALDINOX ROCK wykazuje wysoka odporność chemiczną, czyli wierzchnia warstwa nie wytwarza szkodliwych związków podczas smażenia i pieczenia w wysokich temperaturach. Przyjemnym i bardzo ważnym szczegółem są uchwyty i rączki pokryte warstwą soft touch – są delikatne w dotyku i nie nagrzewają się. Zapewnia to bezpieczne gotowanie.

Patelnia mineralna Valdinox ROCK 20 cm - 55 zł

Garnki i patelnie VALDINOX RED

Masz garnki VALDINOX RED – masz styl! Kontrastowe zestawienia czarnych garnków i patelni i karminowo – czerwonych uchwytów sprawia, że ta linia naczyń kuchennych cieszy się ogromną popularnością. Doskonałej jakości garnki aluminiowe – rozprowadzanie ciepła jest tak dobre, że szybko zauważymy oszczędność energii. Naczynia szybko się nagrzewają, ale długo utrzymują ciepło. Zarówno patelnie, jak i garnki są niezwykle łatwe do mycia. Powłoka nieprzywierająca zastosowana w gankach z kolekcji VALDINOX RED pozwala na przygotowywanie potraw na małej ilości tłuszczu, a do mycia wystarczy miękka szmatka i ciepła woda. Design naczyń to gorące zestawienie czerni korpusów i pięknej czerwieni uchwytów do pokrywek, rączek garnków i trzonków do patelni – to jak zestawienie czerwonych papryczek i czarnej oberżyny.

Garnki i brytfanny VALDINOX POWER

Kolekcja naczyń kuchennych, dla których inspiracja były klasyczne brytfanny francuskie. To naczynia mistrzów kuchni. Niezwykle mocne odlewane aluminium korpusów garnków i brytfann zapewnia niezbędną sztywność i pozwala szybko i równo rozprowadzać ciepło wewnątrz garnków. VALDINOX POWER to garnki do zapiekania w piekarniku do 220°C. Pokrywki są szczelne i mają po wewnętrznej stronie specjalne wypustki, które sprawiają, że zbierająca się tam para skrapla się i skapuje do dania. Pozwala to zachować wszystkie aromaty wewnątrz naczynia, a potrawa pozostanie soczysta. ILAG ULTIMATE – to powłoka zastosowana w garnkach z tej linii – dzięki niej dania się nie przypalają, a naczynie łatwo wymyjemy bez konieczności namaczania lub szorowania.

Garnki i patelnie VALDINOX DARK

Wielofunkcyjne, eleganckie naczynia kuchenne, które są nie tylko piękne, ale także energooszczędne. Mocne garnki z odkuwanego aluminium, które doskonale przewodzi ciepło i oczywiście działa na wszystkich rodzajach kuchni. Czarny to ukochany kolor – pasuje do każdego wnętrza. Powłoka nieprzywierająca nie tylko ułatwia mycie garnków, ale pozwala gotować na minimalnej ilości tłuszczu. Garnki aluminiowe szybko się nagrzewają, co pozwala zaoszczędzić energię, są mocne, są lekkie i dzięki nowoczesnym powłokom całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Szklane pokrywki i uchwyty garnków to przyjazny materiał soft touch – jest nie tylko miły w dotyku, nie ślizga się w dłoni i oczywiście nie nagrzewa się. Uchwyty pokrywek są tak ukształtowane, by można na nich odłożyć mieszadło lub łyżkę, którymi mieszamy gotowaną w garnku potrawę.

Garnki i patelnie Valdinox Grey

Garnki oraz patelnie z kolekcji Valdinox Grey to naczynia, których inspiracją była natura. Garnek Valdinox Grey wygląda niemal, jakby wyrzeźbiono go w kamiennym bloku. Naczynia posiadają wysokiej jakości, wielowarstwową powłokę nieprzywierającą. Dzięki temu naczynia łatwo jest umyć, a dodatkowo unikamy przypalania i przywierania potraw do dna i ścianek naczynia. Garnki Valdinox Grey powstały za pomocą technologii odkuwania, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe.