Tu znajduje się nowy sklep naczynia.olkusz.pl. Jesteś w dobrym miejscu!

Jaki prezent na Dzień Dziecka dla Chrześnicy?

Najwięcej prezentów zwykle kupuje się dzieciom. Zawsze jest jakiś powód: urodziny, imieniny, Dzień Dziecka, święta… Ile można jednak dawać kolejnych zabawek i maskotek? Przygotowałam kilka propozycji fajnych prezentów dla dzieci w różnym wieku, które spodobają się dziecku, a jednocześnie będą praktyczne.

Dla najmłodszych

Dla najmniejszych dzieci, które dopiero uczą się jeść fantastycznym pomysłem są talerzyki, kubeczki i miseczki, specjalnie dla nich. Dziecko chętniej będzie sięgać po jedzenie z miseczki, ozdobionej uroczymi psiakami czy lokomotywą. Dla maluchów fajnym podarunkiem jest też kubek niekapek, z którego pomocą małe dziecko nauczy się samodzielnie pić.

1. Kubek niekapek 200 ml - 29,90 zł
2. Zestaw naczyń dla dzieci Pieski - 58,90 zł
3. Zestaw naczyń dla dzieci Ciuchcia - 64,90 zł

Na drugie śniadanie

Dla dzieci w wieku szkolnym pojemniczki na drugie śniadanie to bardzo atrakcyjny podarunek. Pojemników na lunch jest wiele, można zdecydować się na bardziej uniwersalny pojemniczek z dwoma komorami oraz sztućcami w zestawie, ale też bardziej konkretne pojemniczki. Ciekawym rozwiązaniem jest pojemnik na banana. Dzięki takiemu gadżetowi nie ma obaw, że dojrzały banan zamieni się w papkę pod naciskiem książek w plecaku.

1. Pojemnik śniadaniowy ze sztućcami - 13,90 zł 
2. Pojemnik na banana - 17,90 zł

Uniwersalny prezent dla każdego

Jeśli poprzednie pomysły się nie sprawdzą, to ten na pewno nie zawiedzie! Każdy, bez względu na wiek, używa w domu kubków. Dodatkowo jako ludzie jesteśmy wzrokowcami i lubimy to co ładne. Właśnie dlatego śliczny porcelanowy kubek będzie fantastycznym rozwiązaniem. Rozważać należy jedynie kolor i pojemność kubka. Jeśli chrześnica lubi pić herbatę, może to być specjalny kubek z zaparzaczem.

1. Kubek porcelanowy z zaparzaczem 380 ml - 20,90 zł 
2. Kubek porcelanowy 400 ml - 13,90 zł
3. Kubek porcelanowy 500 ml - 29,90 zł