Odwiedź nasze konto na Instagramie @kuketo.pl, gdzie uzyskasz szybkie porady dotyczące produktów.

Jaki zaparzacz do herbaty warto wybrać?

Wybierając odpowiedni zaparzacz do herbaty sprawisz, że nie tylko picie herbaty będzie przyjemnością, ale i jej przygotowanie! Najlepszy zaparzacz powinien mieć kilka ważnych cech. Nie wpływać na smak herbaty, a jedynie pozwalać jej działać, tworząc esencjonalny napar. Być szybki w użytku i oddzielać fusy od gotowej herbaty. Wyglądać ładnie i elegancko, zachęcając do skosztowania napoju! Zaparzacze prezentowane poniżej można znaleźć w sklepie naczynia.olkusz.pl.

Dzbanek z zaparzaczem

W kilku słowach: elegancki, łatwy w użytku i bardzo nowoczesny produkt. Dzbanek z zaparzaczem Baronessa to wysokiej jakości naczynie o niebanalnym wyglądzie. Kształtem przypomina nieco czajnik w stylu retro. Jednocześnie szklana forma sprawia, że naczynie jest bardzo nowoczesne i intrygujące. Dodatkowo w dzbanku znajduje się zaparzacz zwisający lekko z pokrywki. Przy pomocy wystającego ogonka bez problemu po przyrządzeniu naparu wyciągniemy fusy, aby herbata nie zrobiła się zbyt mocna.

Kawiarka — French press

Innym, równie nowoczesnym i ciekawym rozwiązaniem jest french press marki Ambition. Kawiarka stosowana jest zarówno do parzenia herbaty, jak i kawy, jest to więc naczynie wielofunkcyjne! Szklane naczynie jest bezpieczne dla zdrowia i nie wchodzi w reakcję z naparem. Po zaparzeniu herbaty fusy dociskamy przy pomocy sitka do dna dzbanka i mamy gotowy napar, wolny od pływających liści herbaty.