Odwiedź nasze konto na Instagramie @kuketo.pl, gdzie uzyskasz szybkie porady dotyczące produktów.

Kto tworzy firmę naczynia Olkusz?

Dzisiaj wprowadzimy na bloga troszkę prywaty! Chcielibyśmy, żebyście nas lepiej poznali. Z tego posta dowiecie się, jak powstał sklep Naczynia Olkusz i jak wygląda on teraz. Opowiemy Wam, kim jesteśmy i czym się zajmujemy! Naczynia Olkusz to nasza mała, rodzinna firma. Sklep prowadzimy już od wielu lat. Jest to zarówno sklep internetowy, jak i stacjonarny, a siedzibę obydwa mają w Olkuszu! I tutaj pojawia się pewien problem… Chociaż jesteśmy nieodłącznie związani z Olkuszem i z naczyniami emaliowanymi to NIE JESTEŚMY Olkuską Fabryką Naczyń Emaliowanych. Nasza firma zajmuje się importem naczyń emaliowanych z różnych fabryk znajdujących się w Europie. Współpracujemy z producentami z Czech, Rumunii czy Ukrainy. Każda z tych fabryk ma długoletnią tradycję w produkcji, a wiele z nich nadal wyróżnia się produkcją ręczną.

W jakim kierunku idziemy?

Jak już wspominałam, jesteśmy nieodłącznie związani z emalią, którą uwielbiamy, polecamy i sami użytkujemy! Stali czytelnicy bloga mogli zauważyć, że regularnie pojawiają się u nas posty na temat tej powłoki. Mimo naszej miłości do emalii staramy się wciąż rozwijać i w naszym sklepie pojawia się coraz szerszy asortyment! Naczynia w naszym sklepie są stworzone z różnych materiałów – emalia, stal, porcelana, ceramika, żeliwo… Można by jeszcze długo wymieniać! Prócz naczyń znajdziecie u nas rozmaite akcesoria kuchenne i zastawę stołową. Rozwijamy się coraz bardziej, dlatego teraz prócz kuchni, obejmujemy już „opieką” cały dom i ogród! Znajdziecie u nas hamaki, akcesoria dla zwierząt czy łazienkowe i środki czystości. Jak już wspominaliśmy, nie jesteśmy fabryką, a sklepem internetowym, współpracujemy z wieloma dystrybutorami z Polski, jak i z wielu kątów w Europie. W naszym asortymencie znajdziecie marki takie jak Ambition, Gerlach czy Silesia.

Kto tworzy Naczynia Olkusz?

Biuro obsługi klienta – To kilka osób, które mają z Wami ścisły kontakt! Z każdą sprawą możecie zadzwonić do nas, numer znajdziecie na naszej stronie w zakładce KONTAKT. Zapewniam, że nasi specjaliści doradzą Państwu w zakupach, rozwieją wszelkie wątpliwości i jeśli będzie trzeba, objaśnią np. jakie zalety niesie za sobą patelnia z powłoką emaliowaną, a jakie patelnia z powłoką teflonową. Nie bójcie się dzwonić! Nasze biuro obsługi klienta jest zawsze w dobrym humorze i gotowe nieść pomoc. Jeżeli martwisz się, czy paczka dojdzie na czas, możesz zadzwonić do nas, przekażemy wszelkie informacje dotyczące przebiegu zamówienia. Podobnie łatwo i przyjemnie wygląda u nas sytuacja ze zwrotami i reklamacjami. Nie bój się zadzwonić i zgłosić, że produkt nie spełnia Twoich oczekiwań lub jest uszkodzony. Nasz priorytet to rozwiązywanie reklamacji w sposób komfortowy dla klienta – zero stresu, łatwy kontakt i to Ty będziesz u nas na pierwszym miejscu.

Fotografia produktów – Mamy własne studio, gdzie robimy zdjęcia każdego produktu po kolei! Posiadamy własny magazyn, dzięki temu mamy bezpośredni kontakt z każdym produktem. Co to oznacza? Że wiemy, co sprzedajemy. Opis każdego produktu na stronie jest oparty na tym co widzimy, uczciwie obrazujemy w opisach, jak wygląda produkt, do czego się może przydać, wszystko szczerze i otwarcie. Wszystkie zdjęcia, które znajdziecie na naszym sklepie, robimy my. Starając się przy tym, aby produkt był jak najlepiej zachowany, przedstawiał odpowiednio kolor oraz cechy produktu.

Pakowanie i wysyłka towaru – Każdy produkt na pakowaniu jest dokładnie sprawdzany. Pakujemy produkty wrażliwe – emalia, szkło, porcelana, staramy się więc najlepiej jak umiemy zadbać o to, aby nic im się nie stało w drodze do klienta. Nasze opakowania nie są ładne, ale za to ekologiczne, wykorzystujemy do pakowania kartony i opakowania z recyklingu, aby nic się nie marnowało!