Odwiedź nasze konto na Instagramie @kuketo.pl, gdzie uzyskasz szybkie porady dotyczące produktów.

Niemieckie garnki SSW Berlin

Garnki ze stali nierdzewnej SSW Berlin to doskonałej jakości produkty o przystępnych cenach. Są tańsze niż znane i lubiane garnki Gerlach, a niczego im nie brakuje! Marka SSW Germany oferuje zarówno pojedyncze garnki, jak i całe komplety garnków stalowych. Wszystkie produkty SSW Berlin poddawane są kontroli, pod kątem spełniania wymogów bezpieczeństwa obowiązujących w kontakcie z produktami żywnościowymi. Dodatkowo marka posiada certyfikat zarządzania jakością DQS – ISO 9001:2015.

Garnki niemieckie SSW

Wśród garnków SSW Berlin warto wyróżnić Komplet garnków ze stali nierdzewnej Comfort. Zestaw składa się z 3 garnków o pojemnościach: 1,9 l, 3,6 l i 6,1 l z pokrywkami oraz rondelka z rączką 1,5 l. Zestaw powstał ze stali nierdzewnej 18/8. Pokrywy dołączone do każdego garnka pozwolą nam kontrolować potrawy w trakcie gotowania, a odpowietrzniki zapewnią odpowiednią cyrkulację powietrza. Garnki SSW Berlin są odporne na rdzę oraz czynniki mechaniczne. Zestaw garnków SSW Berlin nadaje się zarówno na kuchnię indukcyjną, jak i gazową, a także ceramiczną i elektryczną.

Garnki ze stali nierdzewnej niemieckie

Marka SSW Berlin może pochwalić się szeroką gamą różnorodnych kolekcji: Comfort, City, Curry i Pulpo. Każda z nich charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Szczególnie warte polecenie są garnki SSW City. Garnki mogą Państwo znaleźć na stronie naczynia.olkusz.pl w kilku pojemnościach od 0,8 l do 6,1 l.