Odwiedź nasze konto na Instagramie @kuketo.pl, gdzie uzyskasz szybkie porady dotyczące produktów.

Nowe kolory garnków emaliowanych Belis – granat, szary, biały w kwiatki

W dobrze wyposażonej, nowoczesnej kuchni nic nie jest równie ważne, co doskonałej jakości naczynia. Z myślą o współczesnych użytkownikach, marka Belis wprowadza nowe kolory garnków emaliowanych, które nie tylko ułatwiają codzienne gotowanie, ale także dodają elegancji każdej aranżacji. Głęboki granat, subtelny szary czy biały w urocze kwiatki? Sprawdź, która z propozycji będzie idealna dla Ciebie!

Garnki Emaliowane Belis – Eco-Ceramic w kolorze granatowym

Praktyczny zestaw garnków emaliowanych z pokrywkami to kluczowy element dobrze wyposażonej kuchni. Komplet składa się z czterech garnków o różnych pojemnościach: 2 litry, 2,6 litra, 3,6 litra oraz imponującego 6,1 litra. Te tradycyjne granatowe emaliowane garnki utrzymane w głębokim kolorze, nie tylko wyróżniają się estetyką, ale również doskonale sprawdzają się w codziennym gotowaniu. Linia Eco-Ceramic, do której należą prezentowane garnki, wyróżnia się innowacyjną powłoką emaliowaną „Symbio” umieszczoną wewnątrz naczynia. To unikalne rozwiązanie zostało opracowane przez doświadczonych inżynierów z renomowanej fabryki Belis. Powłoka doskonale łączy w sobie najważniejsze cechy zarówno ceramicznych, jak i emaliowanych powłok kuchennych. Dzięki temu nowatorskiemu podejściu, garnki Eco-Ceramic są nie tylko trwałe i solidne, ale także łatwe w utrzymaniu. Szklane pokrywki umożliwiają kontrolę nad procesem gotowania, a głęboki odcień granatu dodaje im elegancji.

Komplet garnków emaliowanych białych w kwiatki – Belis Premium

Garnki emaliowane Premium Bianco marki Belis to niezbędny zestaw do każdej dobrze wyposażonej kuchni. Komplet obejmuje cztery garnki o różnych pojemnościach: 1,5 litra, 2,2 litra, 3,5 litra oraz imponujące 5,5 litra. Ten klasyczny komplet garnków emaliowanych białych w kwiaty, nie tylko zachwyca estetyką, ale również zapewnia niezastąpioną funkcjonalność. Charakterystyczną cechą garnków Belis Premium jest solidna blacha o grubości 2 mm, która sprawia, że są one ciężkie, stabilne i gwarantują równomierne gotowanie potraw. Wartością dodaną jest możliwość korzystania z tych naczyń na różnego rodzaju kuchenkach i płytach grzewczych, włączając w to kuchnie indukcyjne.

Garnki emaliowane szare Belis Premium

Kolejny zestaw garnków emaliowanych z linii Belis Premium, tym razem jednak w nowoczesnym, szarym designie. Wprowadza estetyczny minimalizm do kuchni, łącząc prozdrowotne aspekty przygotowywania posiłków z atrakcyjnym designem. Te nowoczesne garnki stanowią doskonałą harmonię między funkcjonalnością a estetyką. Idealnie sprawdzają się w codziennym użytku do gotowania, podgrzewania oraz przechowywania żywności. Komplet obejmuje 4 garnki emaliowane szare o zróżnicowanych pojemnościach: 1,5 litra, 2,2 litra, 3,5 litra i 5,5 litra. To kompleksowe wyposażenie kuchni, które sprawdzi się zwłaszcza w minimalistycznych wnętrzach – równie dobrze będą wyglądać jednak w klasycznej kuchni.