Tu znajduje się nowy sklep naczynia.olkusz.pl. Jesteś w dobrym miejscu!

Poznaj markę Gerlach – komplety garnków Gerlach

Dziś przedstawiamy Wam markę Gerlach – pioniera na rynku polskim w dystrybucji wysokiej jakości garnków ze stali nierdzewnej. Nasz sklep internetowy to oficjalny sprzedawca oryginalnych kompletów garnków Gerlach oraz innych produktów tej marki. Dziś chcemy Wam pokazać bliżej bestsellery wśród wszystkich kompletów garnków od marki Gerlach.

GARNKI GERLACH – LINIA SIMPLE

Linia Simple, jak każda inna seria garnków Gerlach, wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10. Wysoka jakość stali gwarantuję odporność na korozję oraz wysokie temperatury. Model Simple można stosować na każdym rodzaju kuchenki oraz w piekarniku. Komplet garnków Gerlach Simple można myć w zmywarce.

Garnki z tej linii charakteryzuje grube, trójwarstwowe dno. Jednolita powierzchnia dna garnka oraz grubość gwarantują równomierne rozprowadzanie się ciepła.

Garnki Gerlach to klasyka na polskim rynku. Każdy garnek tej marki jest wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły. Komplet garnków Gerlach Simple charakteryzuje się dużymi uchwytami, które nie nagrzewają się przy prawidłowym użytkowaniu garnków. Mamy tu na myśli dostosowanie palnika kuchenki do rozmiaru garnka. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem w garnkach Gerlach jest wewnętrzna miarka litrażowa oraz idealnie dopasowane pokrywy szklane, które zapobiegają przedostawaniu się na zewnątrz zawartości garnka. Każda pokrywa wyposażona jest w otwór, przez który wydostaje się nadmiar pary podczas gotowania.

W ofercie garnków Gerlach z serii Simple znajdziemy garnki w uniwersalnych pojemnościach i rozmiarach. Poniżej przedstawiamy, z czego składa się komplet garnków Gerlach Simple.

Dostępne wymiary garnków Simple w zestawie
9-elementowym:

 • Garnek z pokrywą Ø 16 cm – 1,5 l
 • Garnek z pokrywą Ø 18 cm – 2,0 l
 • Garnek z pokrywą Ø 20 cm – 2,5 l
 • Garnek z pokrywą Ø 24 cm – 4,5 l
 • Wkład do gotowania na parze Ø 16/18/20 cm

GARNKI GERLACH – LINIA PRESTIGE

Wysokiej jakości komplet garnków Gerlach Prestige spełni oczekiwania każdego miłośnika prostoty i nowoczesnych wnętrz. Linia Prestige również jest wykonana ze stali nierdzewnej 18/10, dzięki której naczynia są odporne na korozje oraz wysokie temperatury. Wszystkie garnki z linii Prestige są kompatybilne z każdym rodzajem kuchenki domowej, również indukcyjnej. Seria ta przystosowana jest również do pieczenia w piekarniku. Należy pamiętać, że temperatura do 180°C to granica najbardziej bezpieczna dla garnków ze stali nierdzewnej.

W zestawie z garnkami znajdują się pokrywy ze szkła hartowanego. Jak każda linia garnków Gerlach, linia Prestige również posiada grube dno ze wbudowanym dyskiem aluminiowym, które gwarantuje oszczędność energii oraz skraca czas gotowania. Każdy garnek w tej linii posiada wewnętrzną miarkę oraz stabilne, gruby uchwyty ze stali. Komplet garnków Gerlach Prestige jest dodatkowo wyposażony w rondel z trzonkiem i pokrywą szklaną oraz wkład do gotowania na parze.

Komplet garnków stalowych Gerlach Prestige to
9 elementowy zestaw, w skład którego wchodzą:

 • Rondel z pokrywą Ø 16 cm – 1,5 l
 • Garnek z pokrywą Ø 18 cm – 2 l
 • Garnek z pokrywą Ø 20 cm – 3 l
 • Garnek z pokrywą Ø 24 cm – 5 l
 • Wkład do gotowania na parze Ø 16/18/20 cm

GARNKI GERLACH – LINIA BRAVA

Kolejną linią, którą chcemy Wam pokazać to linia garnków stalowych Gerlach Brava. Jest to komplet garnków ze stali nierdzewnej w stylistyce klasycznej, z dobrze wyprofilowanymi, eleganckimi uchwytami. Jest to mały zestaw, w skład którego wchodzą podstawowe rozmiary garnków do gotowania. Dodatkowym ich atutem jest również stosunkowo niższa cena od pozostałych zestawów garnków Gerlach.

Tak jak pozostałe zestawy, linia garnków Brava została wykonana z wysokiej stali nierdzewnej 18/10. Jest to komplet garnków odporny na korozje, wysokie temperatury. Garnki Gerlach nie zmieniają kształtu pod wpływem gorącej temperatury oraz nie odbarwiają się podczas gotowania. Komplety garnków Gerlach Brava również posiadają grube, trójwarstwowe dno wykonane tą samą metodą wbudowania dysku aluminiowego. W skład zestawu wchodzą cztery rozmiary garnków ze szklanymi pokrywami. Wszystkie garnki posiadają skalę litrażową oraz odpowietrzniki na pokrywach.

Komplet garnków Gerlach Brava to 8 elementowy zestaw,
w skład którego wchodzą:

 • Garnek z pokrywą Ø 16 cm – 1,5 l
 • Garnek z pokrywą Ø 18 cm – 2,0 l
 • Garnek z pokrywą Ø 20 cm – 2,5 l
 • Garnek z pokrywą Ø 24 cm – 5,0 l

GARNKI GERLACH – LINIA SUPERIOR

Na koniec chcielibyśmy przedstawić wam wyjątkową i innowacyjną linię garnków Gerlach Superior. Jest to unikalny produkt, który gwarantuje nową jakość gotowania. Komplet garnków z linii Superior posiada wiele ciekawych rozwiązań, których do tej pory na rynku brakowało. Mowa tutaj o dobrze wyprofilowanym lejku przy każdym garnku oraz o specjalnych pokrywach, które umożliwiają odcedzanie makaronu bez jej uchylania.

Komplet garnków Gerlach Superior to zestaw wykonany w wysokim standardzie przy użyciu stali nierdzewnej 18/10. Wyróżnia się nowoczesnym, stożkowym kształtem oraz czerwonymi wstawkami na pokrywach szklanych. Pokrywy szklane w tym wypadku są wyjątkowe, ponieważ posiadają silikonowe czerwone wkładki pod uchwytem, które zapobiegają przed nadmiernym nagrzaniem uchwytu. Dodatkowo wyposażone są w dwa rodzaje sitek do odcedzania. Komplet garnków Superior również posiada skalę litrażową wewnątrz naczyń. W zestaw naczyń wchodzi 5 garnków z pokrywą, prócz tradycyjnych garnków znajduje się rondel z trzonkiem oraz niski garnek z pokrywą, który sprawdzi się jako patelnia do przysmażania mięs przed duszeniem.

Komplet garnków Gerlach Superior to unikalny zestaw
10 elementowy, w którego skład wchodzą:

 • Rondel z pokrywą Ø 16 cm – 1,5 l
 • Garnek z pokrywą Ø 20 cm – 2,5 l
 • Garnek z pokrywą Ø 24 cm – 2,5 l
 • Garnek z pokrywą Ø 24 cm – 4,0 l
 • Garnek z pokrywą Ø 24 cm – 5,5 l

Zdjęcia użyte do stworzenia grafik pochodzą ze strony oficjalnej Gerlach.pl