Tu znajduje się nowy sklep naczynia.olkusz.pl. Jesteś w dobrym miejscu!

Tanie garnki emaliowane

Wiecie już doskonale, bo wspominałam o tym niejednokrotnie, jak wspaniałe właściwości mają garnki emaliowane. Prozdrowotność, niewchodzenie w reakcje z żywnością, niewydzielanie szkodliwych substancji, higieniczne, można by tak długo wymieniać! Niestety, często dobre garnki emaliowane muszą swoje kosztować, troszkę jednak poszperałam i wyszukałam Wam propozycję naprawdę tanich, całkiem dobrej jakości garnków emaliowanych!

Tanie garnki emaliowane Emalia

Garnki marki Emalia są to proste naczynia, o kremowym kolorze z zewnątrz, z białą lub brązową emalią wewnątrz. Ich prostota jednak wcale nie musi być wadą! Tanie garnki marki Emalia mogą dzięki jednolitemu kolorze i prostym kształcie nadawać się do praktycznie każdego wnętrza. Dodatkowego „smaku” dodają piękne zdobienia na garnkach. Dostępne są trzy wzory zdobień: Śliwki, Grzybki i Warzywa. Naczynia emaliowane mają grubość blachy około 0,5 mm i są bardzo lekkie, dzięki czemu łatwo można je przenosić. Garnki emaliowane z tej serii zaczynają się od niewielkich garnków o pojemności 2,4 l za cenę 34,90 zł i brną poprzez 3,4 l, 4,5 l aż do 6 litrów.

Tani komplet garnków emaliowanych Emalia

Co wiadomo wszem wobec – w kompletach taniej! A ten zestaw garnków emaliowanych Emalia jest w wyjątkowo dobrej cenie, bo tylko 169,90 zł, zwłaszcza biorąc pod uwagę wysoką jakość produktu. Zestaw garnków Emalia składa się z czterech garnków o pojemności od 2,4 do 6 l. Garnki są dość lekkie i poręczne. Co dodatkowo zachwyca w tych garnkach to wyjątkowe zdobienie. Zdobienie przedstawia dojrzałe warzywa. Na pierwszy rzut oka możemy zauważyć czerwonego pomidora, cebulę, dynię, czosnek, a z tyłu wystaje żółta papryka. Za warzywami leżą zioła. Garnki pokryte są kremową powłoką emaliowaną na zewnątrz i wewnątrz.

Tanie garnki emaliowane Emajlo Olkusz

Garnki Emaljo Olkusz to dobrej jakości garnki ukraińskiej produkcji. Ceny tych garnków zaczynają się od kwoty 29,90 zł za garnek o pojemności 2 l. Emajlo Olkusz stawia na szeroki wybór wzorów, wśród nich wyróżniają się kwiaty, jagody i kropki. W ofercie Emajlo można znaleźć również proste garnki kremowe i czarnym rancie, bez dodatkowych zdobień. Emaliowane garnki dostępne są w pojemnościach 2 l, 3 l, 4,5 l, 5,5 l, 7 l, 9 l i 12 l.

Tanie komplety garnków emaliowanych Emajlo Olkusz

Jeżeli cenisz sobie bardziej nowoczesne garnki emaliowane. Emajlo Olkusz takie oferuje w bardzo przystępnych cenach. Tanie komplety garnków Emajlo Olkusz posiadają salowe okuwki, dzięki któremu nie musimy martwić się, że brzegi zostaną obite. Dodatkowo do każdego garnka dołączona jest szklana pokrywka z odpowietrznikiem. Taki zestaw to koszt 239,90 zł. Komplet posiada aż cztery garnki o pojemnościach od 1,5 l, 2,5 l, 3,5 l i 5 l. Charakterystyczny, baryłkowaty kształt dodaje garnkom uroku i przywodzi na myśl kuchnię u babci.

Tanie garnki emaliowane Ambition

Markę Ambition większość z Was zapewne kojarzy. Wbrew pozorom naczynia tej marki mają bardzo przystępne ceny. Garnki emaliowane Ambition Garden sprzedawane są w trzech wariantach kolorystycznych: kremowe, niebieskie i szare. Dodatkowo garnki dostępne są w wielu rozmiarach od mniejszych 2,2 i 3,1 l, po duże 4,2 l i 5,4 l. Ceny garnków zaczynają się od kwoty 36,90 zł. Garnki mają baryłkowaty kształt i nie posiadają żadnych zdobień, dzięki temu będą doskonale wpasowywać się do wystroju każdej kuchni.

Tani komplet garnków emaliowanych Ambition

Każdy kolor garnków Ambition można dostać także w mniejszych i większych zestawach. Komplety garnków Ambition posiadają w zestawie dopasowane pokrywki z odpowietrznikami, stalowym okuciem i uchwytem. Mniejszy komplet garnków Ambition to koszt od 139,90 zł do 159,90 zł, większy natomiast kosztuje 209,90 zł.

Tanie garnki emaliowane Emalia Pleszew

Marka Emalia Pleszew postawiła tymi garnkami na styl retro. Garnki dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych: zielone, granatowe i czerwone. Każde naczynie ozdobione jest drobnymi, białymi kropkami. W komplecie z garnkami są szklane pokrywki z uchwytem w kolorze naczynia. Emaliowane garnki Emalia Pleszew posiadają pojemność od 2,1 l za cenę 33,90 zł poprzez 3 l, 4,1 l, aż po 5,3 l.

Tani komplet garnków emaliowanych Emalia Pleszew

Jeżeli szukasz białych garnków emaliowanych o klasycznym, a zarazem nowoczesnym wyglądzie, zestaw garnków emaliowanych Emalia Pleszew sprawdzi się idealnie! Komplet czterech garnków z pokrywkami kosztuje 209,90 zł. W skład zestawu wchodzą cztery garnki o pojemnościach 1,3 l, 2 l, 2,9 l i 3,6 l, każdy z dopasowaną pokrywką i drewnianym uchwytem.

Dobre tanie garnki emaliowane Belis

Marki Belis, nie można nazwać marką tanią. Garnki Belis produkowane są w Czechach z najwyższej jakości komponentów. Wykonane są z grubej blachy i dokładnie pokryte emalią. Niestety, cena znacznie rośnie wraz z jakością. Belis chcąc zadbać o każdego konsumenta, stworzył proste garnki w dwóch kolorach: czarne i czerwone w serii Standard. Garnki jakością nie odbiegają od pozostałych garnków tej marki i wykonane są z blachy o grubości 1,2 mm, a są stosunkowo tanie. Najtańszy garnek z serii standard ma pojemność 1,2 l i kosztuje 44,90 zł. Belis stworzył całą serię garnków zarówno w czarnej, jak i czerwonej wersji. Garnki dostępne są w wersjach z i bez pokrywki i posiadają pojemności: 1,2 l, 2,1 l, 2,8 l, 3,6 l, 4,5 l, 6,1 l, 8 l i 10 l.

Dlaczego warto dopłacić i kupić garnki Belis?

  • Gruba blacha sprawia, że naczynia są bardziej wytrzymałe i stabilne.
  • Potrawy nie przywierają do garnków Belis dzięki grubemu dnu.
  • Dania nagrzewają się równomiernie i na długo utrzymują temperaturę.
  • Garnki Belis są wytrzymałe i doskonale spełnią swoją rolę przez długie lata.

 

Ranking — najlepsze garnki emaliowane w niskiej cenie

 

1. Garnek emaliowany Jagody Emajlo Olkusz

Garnki Emajlo Olkusz przywodzą na myśl dawne garnki z kuchni naszych babć. Proste emaliowane rondelki i nadrukowanymi owocami.

Garnek z dokładnie tym wzorem dostępny jest w kilku rozmiarach, mają one pojemności: 2 l, 3 l, 5,5 l i 7 l.

Garnki nie posiadają w zestawie pokrywek, można je jednak łatwo dopasować do średnicy naczynia. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, dzięki temu sami podejmiemy decyzję, czy wolimy pokrywki szklane, czy emaliowane.

2. Garnek emaliowany Retro Emalia Pleszew

Garnki emaliowane w stylu Retro są teraz coraz modniejsze. Godne uwagi są w tym przypadku garnki marki Emalia Pleszew.

Garnek emaliowany Retro Emalia Pleszew łączy w sobie zdobienie i kolorystykę w stylu vintage z bardziej nowoczesnym uzupełnieniem. Stalowy rant i szklana pokrywka ułatwiają pracę w kuchni.

Granatowy garnek w kropki dostępny jest w czterech rozmiarach o średnicy od 16 cm do 22 cm.

Garnki sprzedawane są w komplecie z pokrywkami.

3. Garnek emaliowany Grzybki Emalia

Wzór Grzybki to niemal kropka w kropkę styl dawnej olkuskiej emalierni. Na kremowym garnki nadrukowane są dorodne borowiki, a dookoła leżą jesienne liście.

Garnki dostępne są w sprzedaży w dwóch wersjach: z pokrywką i bez pokrywki.

Garnki Emalia posiadają cztery warianty jeśli chodzi o pojemność. Można kupić je dowolnie pojedynczo lub zdecydować się na cały zestaw. Garnki mają pojemności: 2,4 l, 3,4 l, 4,5 l i 6 l.