Odwiedź nasze konto na Instagramie @kuketo.pl, gdzie uzyskasz szybkie porady dotyczące produktów.

Zestaw prezentowy na Dzień kobiet do 60, 70 i 100

Już za dwa tygodnie święto każdej kobiety. Panowie więc zaczynają rozglądać się, co mogliby podarować swojej partnerce, mamie, przyjaciółce. Postanowiłam przybyć z pomocą i przygotowałam trzy propozycje zestawów prezentowych w różnych kwotach, jakie moim zdaniem będą fajnym podarunkiem na dzień kobiet. Bo oczywiście zawsze miło jest dostać kwiaty i czekoladki, ale to przeminie, a fajnie też sprezentować coś, co pozostanie z daną osobą i będzie jej o nas przypominać.

Zestaw prezentowy do 60 zł

Dla osoby, która lubi rustykalny design, emaliowany kubek w zestawie z pojemnikiem, będzie fantastycznym prezentem! Kubek emaliowany jest bezpieczny dla alergików, dzieci i osób starszych. Dodatkowo w kubku emaliowanym możemy nawet odgrzewać potrawy na kuchence. Jest to więc wielofunkcyjne naczynie, z którego możemy wypić herbatę, w którym odgrzejemy danie dla jednej osoby, jak i niezastąpione akcesorium podczas gotowania. Wraz z kubkiem możemy podarować również pojemnik emaliowany, pochodzący prosto z olkuskiej emalierni!

Kubek emaliowany 1 l Viola Emajlo Olkusz - 19,90 zł
Emaliowany pojemnik 280 ml Traditional Polish Style - 39,00 zł

_________
58,90 zł

Zestaw prezentowy do 70 zł

Do pracy, szkoły, czy na uczelnie, pojemnik na owoce i warzywa w komplecie z termosem, będzie fantastycznym pomysłem na prezent! Niemal każda kobieta wychodzi gdzieś, czy to do pracy, czy na wykłady i potrzebuje mieć wówczas przy sobie posiłek i gorący napój. Idealnym więc pokazaniem, że zależy nam na bliskiej osobie, będzie kupienie jej zestawu akcesoriów, który przyda się jej na co dzień. Pojemnik na warzywa, posiada sitko, dzięki któremu woda ze świeżo umytych warzyw ocieka na dno. Termos stalowy to fantastyczny pomysł na prezent także dla osoby, która lubi chodzić na wycieczki górskie, na szlaku gorący napój może okazać się zbawienny.

Pojemnik na warzywa 4 l Snips - 39,90 zł
Termos stalowy 380 ml - 30,00 zł

_________
69,90 zł

Zestaw prezentowy do 100 zł

Fantastycznym prezentem dla każdej kobiety będą pojemniczki, a których mogą przechowywać jakieś swoje drobiazgi. Czy to kosmetyki, czy biżuterię, czy cukierki lub ciastka… takich pojemniczków nigdy nie jest za wiele! Do tego zestaw eleganckich filiżanek, bo takie w domu również, zawsze się przydadzą, chociażby na wypicie herbatki z przyjaciółką!

Pojemnik z bambusową pokrywką Marine - 33,00 zł
Filiżanki porcelanowe 220 ml x2 Veroni Saga - 64,90 zł

_________
97,90 zł