Tu znajduje się nowy sklep naczynia.olkusz.pl. Jesteś w dobrym miejscu!

Zestaw prezentowy na urodziny do 150 zł

Wybierasz się na przyjęcie urodzinowe i nie masz pomysłu na prezent? Przygotowałam kilka zestawów prezentowych, które możesz skompletować i spakować sam, dzięki czemu będą miały one dodatkowy urok! Taki zestaw prezentowy zrobiony własnoręcznie możesz podarować w wiklinowym koszu lub owinięty przezroczystą folią ze wstążką. Wszystkie produkty, których użyłam do stworzenia zestawów znalazłam na stronie naczynia.olkusz.pl.

Zestaw prezentowy Vintage

Dla osoby starszej lub młodej osoby, gustującej w wystroju Vintage zestaw emaliowanych naczyń będzie idealnym podarunkiem! Bańka na mleko dawno przestała być jedynie naczyniem do przewożenia mleka. Nawet jeśli znajomi nie posiadają krów to nie znaczy że kanka im się nie przyda! W bańce na mleko można przechowywać napoje, ale także ciastka czy inną żywność. A nawet bańka na mleko może posłużyć jako donica bądź wazon na kwiatki! Do zestawu można dołączyć inne naczynia emaliowane o tym samym wzorze, dzięki czemu cały zestaw doskonale przyozdobi kuchnię.

Bańka na mleko 3 l Emajlo Olkusz - 59,90 zł
Kubek emaliowany 1 l Emajlo Olkusz - 19,90 zł
Rondel emaliowany 1,5 l Emajlo Olkusz - 24,90 zł

_________
104,70 zł

Komplet kawowy na prezent

Popularnym prezentem, który zawsze się sprawdzi będzie komplet filiżanek z imbryczkiem do herbaty. Eleganckie białe filiżanki z talerzykami przydadzą się każdemu na poranną kawę lub spotkanie z przyjaciółką, a dzbanek do parzenia herbaty będzie idealnym uzupełnieniem zestawu.

Dzbanek do herbaty 0,55 l Karolina - 9,90 zł
Filiżanki porcelanowe 220 ml x2 Veroni Saga - 64,90 zł

_________
74,80 zł

Zestaw naczyń w stylu retro

Naczynia emaliowane w pastelowych kolorach mogą przywodzić nam na myśl kuchnie naszych babć. Ten styl jednak wraca do łask i jest coraz częściej wręcz pożądany w w kuchniach, zwłaszcza takich z wystrojem rustykalnym. Niewiele ponad 140 zł to niewielka cena ze zestaw wysokiej jakości naczyń emaliowanych, w którego skład wchodzi miska, kubek, dzbanek oraz czajnik.

Miska emaliowana 600 ml Emajlo Olkusz - 15,90 zł
Kubek emaliowany 250 ml Emajlo Olkusz - 11,90 zł
Dzbanek emaliowany 2,5 l Emajlo Olkusz- 49,90 zł
Czajnik emaliowany 2 l Emajlo Olkusz - 64,90 zł

_________
142,60 zł

Nowoczesny komplet garnków na prezent

Fajnym i praktycznym pomysłem jest nowy zestaw garnków. Garnki emaliowane to wyjątkowe naczynia dzięki swojej powłoce. Emalia nie wchodzi w reakcję z żywnością i nie wydziela szkodliwych substancji, jest więc bezpieczna dla alergików, dzieci i osób starszych. Dodatkowo garnki z powłoką emaliowaną są niezwykle higieniczne, łatwe do utrzymania w czystości i nie posiadają mikroszczelin, w których mogłyby rozwijać się bakterie.

Garnek emaliowany 1,65 l Emalia Forte - 24,90 zł
Garnek emaliowany 2,5 l Emalia Forte - 29,90 zł
Garnek emaliowany 3 l Emalia Forte - 34,90 zł
Garnek emaliowany 5,5 l Emalia Forte - 44,90 zł

_________
134,60 zł

Zestaw kokilek do deserów

Kokilki do przygotowywania malutkich deserów to coś co ucieszy każdą osobę lubiącą gotować. Jest to jednocześnie produkt, o którym często nie pamiętamy podczas urządzania kuchni. Właśnie dlatego to znakomity pomysł na prezent! W kokilkach można przyrządzić słone przekąski oraz słodkie desery dla jednej osoby. Podczas konsumowania nie trzeba przekładać dania, ani rozdzielać porcji, tylko każdy dostaje swoją kokilkę.

Kokilka żeliwna 0,3 l Brizoll - 41,90 zł
Kokilka żeliwna 0,3 l Brizoll - 41,90 zł
Kokilka żeliwna 0,3 l Brizoll - 41,90 zł

_________
125,70 zł