Tu znajduje się nowy sklep naczynia.olkusz.pl. Jesteś w dobrym miejscu!

Prezenty gwiazdkowe do 50 i 100 zł

Jesteśmy pewni, że szał przedświąteczny Was już dopadł. Wiemy co to znaczy, bo co roku sami przechodzimy przez ten żmudny proces wymyślania prezentów dla najbliższych. I co roku mamy ten sam problem, a mianowicie jak znaleźć super prezent, aby był użyteczny, ładny i tani?

Nie sposób wybrać coś, co będzie stało na półce i zbierało kurz lub gadżet, który nigdy nie zobaczy światła dziennego po za samym momentem rozpakowania. Poniżej pokażemy Wam parę skromnych pomysłów, które sprawdzą się dla każdego!

Prezent dla rodziców

Co powiedzie na fajny, nowoczesny chlebak? Banalne, ale użyteczne. Ładny chlebak nigdy nie zostanie wrzucony w kąt lub na dno szafy. W końcu każdy z nas kupuje pieczywo na co dzień, więc chlebak do przechowywania jest potrzebny. Na tegoroczne święta proponujemy nowoczesny chlebak w zamian za tradycyjne chlebaki drewniane. Stalowy chlebak doda elegancji kuchni naszych rodziców lub dziadków.

Biały chlebak stalowy - 64,90 zł
Czarny chlebak stalowy + 3 pojemniczki - 119,90 zł

Prezent dla dziadków

Prezent dla babci to nie lada łatwa sprawa, dla dziadka zresztą też. Wiemy doskonale, że pokolenie dziadków uwielbia czajnik emaliowane, dlatego pozwól im się cieszyć nowiutkim, błyszczącym czajnikiem. Wszystkie czajniki emaliowane pasują na kuchenkę gazową, dlatego wybór koloru należy do ciebie. Nasza propozycja to pięknie zdobione czajniki z kolorową kalką. Jesteśmy pewni, że czajnik w kwiaty z gwizdkiem przypadnie im do gustu.

Czajnik emaliowany kremowy Emajlo Olkusz - 94,90 zł
Czajnik emaliowany Viola Emajlo Olkusz - 87,90 zł

Prezent dla syna

Przypuszczając, że ktoś z Was ma syna, który właśnie poszedł na studia i próbuje, jak smakuje życie „na swoim garnuszku”, wpadliśmy na świetny pomysł. Fajna, mała, ceramiczna patelnia do smażenia jajecznicy. Pamiętamy czasy studenckie i tęsknotę za dobrym śniadaniem. A jajecznica to nic trudnego. Stawiając pierwsze kroki w kuchni, warto zacząć właśnie od dobrej jajecznicy. Syn za patelnie się nie obrazi, poprosi wręcz o regularną dostawę jajek w komplecie! Jeśli patelnia to za mało, polecamy również kubek emaliowany z pięknej kolekcji Emalia Forte.

Patelnia ceramiczna 22 cm Magnat Ambition- 52,90 zł
Kubek emaliowaney 550 ml zielony Retro - 18,90 zł

Prezent dla córki

Kobiety są zawsze zorganizowane i według panujących trendów na zdrowe odżywianie przygotowują posiłki w pudełkach. Dotyczy to wszystkich, które przygotowują posiłki do szkoły i na uczelnie oraz do pracy. Dlatego w kategorii prezent dla córki lub żony proponujemy piękny lunchbox termiczny, który utrzymuje temperaturę przygotowanego dania. Wiemy, ile znaczy ciepły posiłek w szkole lub w pracy! Zaskocz swoją kobietę lub córkę i podaruj jej bardzo użyteczny lunchbox, który pomieści nawet więcej niż jeden posiłek. A może w zestawie z termosem obiadowym warto dorzucić zwyczajny kubek termiczny, w którym będzie mogła przechowywać gorącą herbatę lub kawę?

 

Termos obiadowy 1,2 Hewer - 42,90 zł
Termos stalowy Sweet Tadar - 30 zł

Prezent dla żony

Wiele kobiet to miłośniczki herbaty, kawy i dobrej organizacji. Szczególnie dla nich właśnie wypatrzyliśmy piękne pojemniki emaliowane w stylu retro do przechowywania herbaty, kawy i cukru. Nie ważne co w środku, ważne jak wyglądają. Te wybrane przez nas to unikat na rynku polskim. Na pewno zwrócą uwagę nie jednej koleżanki, która wpadnie na herbatkę.

Pojemnik na żywność Manufaktura - 39,00 zł
Pojemnik na żywność COFFEE - 39,00 zł
Pojemnik na żywność SUGAR - 39,90 zł

Prezent dla męża, który gotuje

Mąż, który gotuje to skarb. Nasza damska część załogi też jest tego zdania, dlatego uważamy, że warto docenić jego umiejętności. Na pewno nie będzie zadowolony z kolejnego szalika lub pary skarpetek, dlatego warto pomyśleć o nożu szefa kuchni. Nie ma nic bardziej męskiego w kuchni niż porządny, duży nóż. Nóż szefa kuchni to dobry i niedrogi pomysł. Aby urozmaicić prezent, dołącz do niego uniwersalną ostrzałkę do noży. Satysfakcja męża i całej rodziny przy okazji gwarantowana. A jeszcze ciekawszym prezentem będzie cały zestaw noży kuchennych!

Zestaw noży Ambition Magnat - 204,90 zł

Prezent dla psa

Może dla niektórych to nowość, bo przecież nie zawsze pamiętamy o czworonogach na Wigilię. W tym roku zrób wyjątek i spraw prezent dla swojego psa lub kota. W naszym sklepie znajdziesz emaliowana miskę dla psa, która jest antyalergiczna. Polecamy szczególnie rasowym pieską, którym zdarza się mieć alergie na metale ciężkie. A zdrowie jest najważniejsze. Kup miskę dla psa, a na pewno przemówi ludzkim głosem o północy w Noc Wigilijną.

Miska emaliowana 1,5 l Emajlo Olkusz - 28,90 zł 
Miska emaliowana 0,6 Emajlo Olkusz - 16,90 zł

Więcej pomysłów na ciekawe prezenty znajdziecie tutaj (Prezenty świąteczne do kuchni dla całej rodziny).