Tu znajduje się nowy sklep naczynia.olkusz.pl. Jesteś w dobrym miejscu!

Drobne prezenty ślubne zamiast kwiatków

Powoli zbliża się sezon ślubny, dlatego też chcielibyśmy poruszyć temat prezentów. Ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdej pary. Wiele czasu zajmuje przygotowanie idealnego przyjęcia, natomiast nie o tym dzisiaj. Naszym tematem rozważań są prezenty ślubne. A dokładniej, jaki prezent wybrać zamiast kwiatów? Pokażemy wam pomysły na prezenty drobne, ponieważ kupowanie zastawy stołowej czy garnków jest dziś ryzykownym przedsięwzięciem. Dziś, w dobie Internetu i możliwości zakupu różnych produktów raczej nie kupujemy kompletu garnków, ponieważ nie wiemy, czy przypadnie do gustu młodym. Jedna para może preferować garnki emaliowane, a inna garnki nierdzewne. Jeśli nie chcesz narzucać swojego gustu, wybierz prezent symboliczny, który będzie nienachalną pamiątką ślubną.

Co na prezent ślubny zamiast kwiatków?

Każdy z nas już się przyzwyczaił do tego, że państwo młodzi umieszczają wierszyki na zaproszeniach, w których taktownie wskazują, co chcieliby otrzymać jako dodatkowy, symboliczny prezent zamiast kwiatów. Piszę dodatkowy, ponieważ wręczanie pieniędzy jako prezent ślubny jest już tradycją i to pieniądze właśnie są głównym prezentem. W takich wierszykach najczęściej młodzi wskazują książki, wino, kupony totolotka, czy dary dla dzieci w domach dziecka lub pieniądze na schronisko. Są to tylko przykładowe propozycje, które możemy znaleźć w wierszyku na zaproszeniu. Gwarantuje wam, że pomysłów jest dużo więcej. Dla tych z was, którzy jednak maja ochotę sprawić prezent od siebie mamy parę pomysłów na drobny prezent ślubny, który będzie jednocześnie pamiątką przypominającą ten piękny dzień. Przy wyborze takich drobnych prezentów, ważne, aby były one neutralne, ponieważ nie wiemy dokładnie w czym gustują nowożeńcy. Pomysły, o których wspomnę poniżej to akcesoria do kuchni oraz elementy zastawy stołowej. Niektóre z nich są eleganckie i poważne, a inne z nutą żartu. Każdy z pomysłów to praktyczny prezent do kuchni. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu po więcej pomysłów.

Drewniane młynki do przypraw to praktyczny prezent ślubny

Drewniane młynki do przypraw to bardzo elegancki prezent ślubny. Młynki do soli i pieprzu to najbardziej eleganckie przybory wśród wszystkich przyprawników. W naszej ofercie znajdziecie klasyczne młynki w kolorze białym do soli i czarny do pieprzu. Komplet młynków kuchennych to prezent, który jest praktyczny i elegancki. W końcu żadna kuchnia i żadne małżeństwo nie obejdą się bez soli i pieprzu.

Zestaw filiżanek porcelanowych dekoracyjnych

Wiele par lubi kolekcjonować zastawę stołową. Komplet dwóch filiżanek porcelanowych wysokiej jakości może symbolizować życzenia dla pary młodej, aby zawsze mieli czas na celebrowanie wspólnych chwil przy herbacie lub kawie. Filiżanki porcelanowe to prezent praktyczny, ale również element dekoracji ich wspólnego mieszkania czy domu. Porcelana zostaje z nami na długo, dlatego taki prezent zawsze będzie przypominał piękne chwile z tego szczególnego dnia w ich życiu.

Zabawne kubki dla par z napisami

Kubki to bardzo praktyczny prezent, który może mieć charakter zabawnego dodatku lub stanowić pamiątkę z wesela. Decydując się na zakup kubków jako element dodatkowy do prezentu ślubnego, warto postawić na kubki porcelanowe w ozdobnych opakowaniach. Świetnie sprawdzą się kubki porcelanowe z napisem „Mąż i Żona” lub wersją anglojęzyczną „Mr. Right & Mrs. Always Right”. Z naszej strony proponujemy wybrać kubki białe w klasycznym kształcie stożka lub baryłki z delikatnymi zdobieniami w kolorze złota. Kolor biały jest całkiem neutralny i będzie pasował do każdej kuchni państwa młodych.

Rękawice kuchenne z łapką dla miłośników gotowania

Komplet rękawic kuchennych z łapką to drobny upominek, który na pewno przyda się w każdej „młodej” kuchni. Propozycji jest wiele. Można wybrać neutralny komplet jednokolorowy i dołączyć do tego ciekawe życzenia od serca. Alternatywą mogą być śmieszne rękawice z dedykacją lub zabawnym nadrukiem. Taki prezent szczególnie sprawdzi się parą, które lubią gotować i chętnie spędzają czas w kuchni.