Tu znajduje się nowy sklep naczynia.olkusz.pl. Jesteś w dobrym miejscu!

Prezenty dla dzieci do 50 zł

Już niedługo dzień dziecka i każdy z nas chce jakoś w ten szczególny dzień obdarować nasze małe pociechy, tylko jak? Czy warto kupować kolejną zabawkę, czy misia, który się znudzi po trzech dniach? A może dajmy dziecku prezent, który mu się spodoba, a zarazem będzie naprawdę praktyczny? Oto kilka moich pomysłów na niedrogi prezent dla pociechy, który będzie zarówno atrakcyjnym prezentem dla malucha, jak i praktycznym przedmiotem codziennego użytku!

Kubek emaliowany z nadrukiem 250 ml

Musicie przyznać, że ten maleńki kubeczek emaliowany jest naprawdę uroczy! Kubek emaliowany to tradycyjne i niezwykle wygodne naczynie kuchenne, a dodatkowo jest on bardzo zdrowy! Szklista powłoka emalii, którą pokryty jest kubek, nie wchodzi w reakcję z żywności i nie wydziela szkodliwych substancji, dzięki temu naczynie jest bezpieczne dla malucha. Kubek emaliowany Emajlo Olkusz posiada nadruk sówek, który zachwyci naszego maluszka. Dziecko będzie chętnie po niego sięgało, a w nim możemy podać dziecku napój lub kaszkę.

Zestaw obiadowy dla dzieci

Porcelanowy zestaw naczyń dla dzieci jest ładny, higieniczny i przede wszystkim bezpieczny dla zdrowia malucha. Pierwszy zestaw obiadowy dla dzieci składający się z miseczki, talerzyka, kubeczka, filiżanki ze spodkiem i kieliszka na jajko, to doskonały prezent dla dziecka, które chce już jeść samo. Atrakcyjne, różnorodne obrazki zwrócą uwagę maleństwa i zachęcą go do jedzenia.

Komplet sztućców dla dzieci

Jeśli Wasze dziecko jest już nieco większe i jego posiłki nie ograniczają się już tylko do kaszek i innych papek, można dać mu na prezent, pięknie zdobiony zestaw sztućców dla dzieci! Sztućce posiadają na uchwycie uroczy wzór pieska, co na pewno spodoba się zarówno chłopcu, jak i dziewczynce. Dziecko, które dostanie taki zestaw sztućców, poczuje, że jest już traktowane jak dorosłe, a jednocześnie dzięki pięknemu zdobieniu, będzie odczuwało zwykłą dziecięcą radość z jedzenia. Zestaw sztućców składa się z łyżki, noże, widelca i małej łyżeczki, a więc jest to pełnowartościowy komplet sztućców, doskonały do nauki poprawnego posługiwania się sztućcami.

Foremki do wykrawania ciastek

Jeżeli nasze dziecko lubi z nami spędzać czas w kuchni, a dodatkowo lubi pałaszować świeżo upieczone ciasteczka, to taki drobiazg ucieszy go bardziej, niż jakaś super droga zabawka! Dzieci czerpią największą radość z małych rzeczy i z zabaw z rodzicami, a wykrawacze do ciastek to połączenie właśnie tych dwóch rzeczy! Komplet foremek do ciastek w różnych kształtach na pewno spodoba się maluchowi i będzie chętnie wycinał ciasteczka z ciasta, które ulepi i rozwałkuje mama. Wykrawacze z blachy są zaokrąglone z jednej strony tak, aby nie pokaleczyć sobie dłoni.