Tu znajduje się nowy sklep naczynia.olkusz.pl. Jesteś w dobrym miejscu!

Top 5 pomysłów na Dzień Mamy

Do Dnia Matki pozostały dwa tygodnie. To dobry moment, aby zacząć szukać odpowiedniego podarunku. Zawsze warto jednak dostosować prezent do tego, co lubi bliska osoba. Zwróć uwagę na to, z czego Twoja mama korzysta na co dzień, co posiada być może już zniszczone, albo też czego jej brakuje. Może lubi kolekcjonować coś? Prezent powinien być jak najlepiej dopasowany do osoby, która go dostaje.

1. Eleganckie filiżanki na prezent

Dla kobiety eleganckiej, która nie wyobraża sobie dnia bez kawy lub herbaty z porcelanowej filiżanki, nowy komplet filiżanek to może być strzał w dziesiątkę! Możesz postawić na jedną, oryginalną i piękną filiżankę lub cały zestaw ładnych filiżanek, doskonały na spotkanie na kawę z koleżankami.

2. Piękny obrus dla mamy

Jeżeli dobrze znasz gust swojej mamy, to możesz pokusić się o ten praktyczny podarunek! Obrusy i bieżniki to piękny podarunek, a w dodatku odpowiednio dobrany na pewno się przyda. Często nie kupujemy nowych obrusów wciąż mając ładne, stare, a mała odmiana wystroju salonu może poprawić humor!

3. Miękki termofor na prezent

To doskonały prezent dla zmarzluchów lub osób, które często cierpią na bóle stawów. Termofor doskonale rozgrzeje obolałe miejsca i pomoże ogrzać zmarznięte stopy. To także idealny produkt podczas choroby, aby móc wygrzać się lepiej pod kołdrą lub przeciwnie, zbić gorączkę wlewając zimną wodę do środka. Podarowując mamie termofor pokażesz jej, że troszczysz się o nią.

4. Zaparzacz do kawy dla mamy

Dla mamy, która lubi się delektować świeżo parzoną kawą, doskonałym prezentem będzie zaparzacz. W takim naczyniu zaparzymy spokojnie kilka filiżanek mocnej kawy. W zaparzaczu możemy również przygotować liściastą herbatę.

5. Nowoczesne kubki na prezent

Kubek to doskonały pomysł na prezent dla każdego i na każdą okazję. Kubków w domu nigdy za wiele, zwłaszcza że często zdarzy się, iż jakiś się potłucze. Dobierz odpowiedni kubek pod gust swojej mamy. Prosty i szykowny lub ze zdobieniami i bardziej szalony. Duży, pękaty kubek lub niewielki kubeczek. Dopasuj kubek tak, aby Twoja mama była z niego zadowolona.