Odwiedź nasze konto na Instagramie @kuketo.pl, gdzie uzyskasz szybkie porady dotyczące produktów.

Top 5 prezentów na Dzień Nauczyciela

Już 14 października Dzień Nauczyciela, a więc to ostatni dzwonek, aby zamówić jakiś ładny i praktyczny prezent! Poniżej kilka propozycji idealnych produktów na prezent, a każdą z tych rzeczy znajdziecie w sklepie naczynia.olkusz.pl. Jeżeli zdecydujecie się do wtorku, przesyłka na pewno dotrze na czas!

1. Porcelanowe kubki na prezent

Porcelanowe kubki marki Duo to wprost wymarzony prezent! Pojemne, przyjemne w dotyku, no i piękne. Dodatkowo kubki można kupić same lub z zaparzaczami. Każdy kubeczek jest elegancko zapakowany na prezent.

2. Dzbanki z zaparzaczami na prezent

Dzbanek z zaparzaczem to zarazem bardzo praktyczny, jak i pewny prezent. Nauczyciel będzie mógł przygotować w dzbanku herbatę, kawę czy ulubione zioła. Takie naczynie będzie przydatne w każdym domu!

3. Świeczniki na prezent

Jeżeli znacie gust nauczyciela, możecie postawić na jakąś dekorację do domu. Ciekawym przykładem takiej dekoracji są świeczniki, których ofert w różnych sklepach możemy znaleźć setki – w różnych kolorach, stylach i wielkościach.

4. Kawiarki na prezent

Zna ktoś nauczyciela, który nie pije kawy? No właśnie! Możecie więc zdecydować się na bardziej praktyczny, chociaż nadal ładny prezent: stalową kawiarkę. Upewnijcie się jednak najpierw, czy wasz nauczyciel nie jest wyjątkiem, który nie lubi kawy, żeby nie było wtopy! Możecie też zapytać o to innego nauczyciela. 😉

5. Filiżanki na prezent

Klasycznym i bardzo popularnym prezentem na dzień nauczyciela są filiżanki! To fajny prezent, chociaż zazwyczaj nauczyciele mają ich już aż za wiele. Możemy wiec postawić na coś oryginalniejszego – filiżanki z podwójną ścianką! Takie filiżanki termiczny utrzymają na dłużej ciepło wewnątrz kubka, a jednocześnie pozostaną zimne z zewnątrz.