Tu znajduje się nowy sklep naczynia.olkusz.pl. Jesteś w dobrym miejscu!

Co na mikołajki dla dziecka?

Mikołajki już lada dzień, najwyższy więc czas pomyśleć nad jakimiś sympatycznymi prezentami dla dzieci. Pamiętajcie, aby podczas zakupów mieć przy sobie maseczki ochronne. Jeszcze lepszym wyjściem, będzie kupno prezentów przez Internet, w ten sposób zadbamy o swoje zdrowie, a ryzyko zachorowania zminimalizujemy niemal do zera.

Termofor w sweterku

Termofor to jeden z najfajniejszych pomysłów na mikołajki i to bez względu na wiek! Termofor będzie doskonały podczas grypy i przeziębienia, ale także zimą, kiedy mroźne powietrze wdziera się do naszych domów. Wystarczy wówczas przez snem włożyć termofor pod kołdrę i cieszyć się przyjemnym ciepłem przez całą noc. Termofor działa rozkurczowo na mięśnie i łagodzi niektóre dolegliwości, a nawet odpowiednio dobrany, może pomóc w łagodzeniu kolek u niemowląt. Ciepłe okłady mogą przeciwdziałać zaparciom, a także łagodzić ból menstruacyjny. Termofory są też doskonałymi okładami na oparzenia, wystarczy wlać do nich zimną wodę i delikatnie przykładać do skóry. Dziecku najbardziej spodobają się termofory w kolorowych sweterkach z radosnymi nadrukami, na pewno wywołają uśmiech na jego twarzy!

1. Termofor gumowy w sweterku kremowy 2 l - 20,90 zł
2. Termofor gumowy w sweterku świątecznym 2 l - 24,90 zł
3. Termofor gumowy w sweterku Renifer 2 l - 15,90 zł

Zastawa obiadowa dla dziecka

Dla mniejszych dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z samodzielnym jedzeniem, komplet naczyń z kolorowymi nadrukami będzie fantastycznym pomysłem. Pamiętać należy jednak o tym, aby zestawy naczyń dla dzieci, które bierzemy pod uwagę miały niezbędne atesty i były bezpieczne dla zdrowia dziecka. Godne polecenia zdecydowanie są naczynia porcelanowe, polskiej marki Karolina, z pięknymi nadrukami, wykonanymi technologią bezpieczną dla dzieci. Uzupełnieniem kompletu naczyń mogą być sztućce dla dzieci, o barwnym wyglądzie i wyprofilowanym uchwycie. Staną się one pretekstem dla malucha, do nauki posługiwania się sztućcami.

Zestaw naczyń dla dzieci kotki Karolina - 67,90 zł

Piękne kubki porcelanowe

W pewnym wieku dzieci już przestają cieszyć się z kolorowych nadruków myszki miki na wszystkim, a zaczynają podobać się im bardziej wyrafinowane i subtelne zdobienia. Wówczas taki nastolatek, bardziej ucieszy się z ciekawych, nowoczesnych kubków o oryginalnym wyglądzie. Porcelanowe kubki to zawsze fajny pomysł na prezent. Zależenie od gustów, możemy postawić bardziej na delikatny biały kubek z motywem serduszek lub na coś bardziej szalonego, albo związanego z hobby.

1. Kubek porcelanowy z zaparzaczem 430 ml - 36,90 zł
2. Kubek porcelanowy Słonik 450 ml - 24,90 zł
3. Kubek porcelanowy Trendy 350 ml - 9,90 zł

Jeżeli szukasz prezentów na Mikołaja dla reszty rodziny, po inspirację zapraszamy tutaj (5 pomysłów na prezenty na Mikołaja).